Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador jó első kutyának?

A labrador jó első kutyának?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de ha az ember első kutyás, akkor mindenképpen érdemes suliba menni, bármilyen könnyű fajtát választ. Meg attól, hogy a fajta könnyen kezelhető, még lehetnek problémás egyedek, akiknél a szakszerűtlen nevelés rengeteget ront a helyzeten.
2010. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első kutyám labrador volt, bár akkor még gyerek voltam, szóval inkább a család kutyája volt. Amúgy könnyen nevelhető, okos, imádni való kutyák:)
2010. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekünk már volt régebben kutyusunk, de én kb 2 éves voltam amikor elpusztult, és azóta most kaptam egy labradort. Család kutyája. Fontos nagyon, hogy foglalkozzatok vele egészen kicsi kora óta, és akk nem lesz semmi baj.
2010. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes, mert viszonylag könnyen nevelhető! :)
2010. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. júl. 17. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező:)

nekunk most születtek ill már 8hetesek... azt mondják a téli kutya sokkal egészségesebb...:),és télleg gyönyörűek

4.fui,1.lány

ha érdekel irj privibe kuldök képet mindent:)

2011. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tökéletes. a legjobb
2011. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!