Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tappancsán levő...

A kutya tappancsán levő vágást hogy lehetne óvni, hogy be tudjon gyógyulni?

Figyelt kérdés

A kutyám 2 napja beleléphetett valamibe, mert az egyik hátsó lábán van egy pici vágás. A lábujja szélén van, a talppárnán. Nem sántít, nem fáj neki, viszont vérzik. Vérnyomokat hagyott mikor hazaértünk a lakásba, így vettem észre.

Ha nyugton van itthon akkor nincs baj, de sétálni vinnem kell, és olyankor mindig újra vérzik. Próbáltam bekötni, körberagasztottam pár ragtapasszal azt az ujjat, persze fertőtlenítés után, de ha kimegyünk ez sem elég, na meg folyton figyelni kell, hogy ne szedje le. Nem szeretném ha lesántulna, és fájna neki. Nagyon pici a vágás de így nagyon lassan fog rendbejönni. Valami tipp? Adjak rá "zoknit", vagy kössem be jobban? Vagy inkább legyen szabadon?


2019. okt. 20. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszer járt így egyik kutyám.

Doki valamit kent rá neki, amitől összehúzódott a seb annyira, hogy nem vérzett tovább.

2019. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!