Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » . Melyik tápot vegyem meg a...

. Melyik tápot vegyem meg a kutyámnak? Tast of the wild? Dado? Vagy ha ebben az árkategóriában tudnátok nekem javasolni még hypoallergén tápot azt köszönöm . Ja és ha ez vagy az a táp akkor miért pont az a táp!?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Ezek közül nem ismerem egyiket sem, a DaDoról jókat hallottam eddig! A Trovet tápokat tudom ajánlani. Abból van hipoallergén. Én ugyan cicát etetek ezzel (egy holland cég amúgy, kifejezetten gyógytápokra szakosodva), de teljesen rendben van azóta.



A Royal canin és a Hills is jó, nem hiába, kifejezetten orvosi tápok ezek (ezeket ajánlgatta a doki is), de az áruk borsosabb.


Igazából a fontos az, hogy biztos legyél abban, hogy tuti hipoallergén legyen a kaja. ami pl csirkementes, nem biztos, hogy amúgy gyártás során nem szennyeződhet ezzel

2019. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2019. okt. 21. 06:53
 3/7 anonim ***** válasza:

JUJ. A Dadot felejts el, iszonyatosan túlárazott disznókaja ennyi kukoricával.

A TOTW sokkal jobb választás, viszont az utóbbi években rengeteg volt rá a panasz, nemzetközileg rengeteg termék visszahívásuk volt, így erősen elgondolkoznék rajta.

A Trovet elsődlegesen gyógytápokat gyárt. Ha beteg a kutya jó alternatíva a drágább Royal és Hills helyett, amúgy ebben az árban van jobb hústartalmú, olcsóbban.

A Royal és a Hills CSAK gyógytápokban jó, a sima megjelölésű tápjai szinte katasztrofálisak, és árban is lehúzás. Egyszerűen nem éri meg. És nem is hypoallergén. Egy tápot nem nevezünk hypoallergénnek ha kukorica van benne.

Attól függ milyen árban gondolkozol, de pár tipp:

Doxneo, Brit Care, N&D -sütőtökös széria, Platinum Natural, Acana Classic sorozat, Ontario, Wolfsblut. Van még rengeteg. Kicsit nézz körbe, kezdve azzal hogy utána nézel a neten mit kell figyelni a kutyatápok összetételében.

2019. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél köszönöm !!
2019. okt. 21. 12:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Te mivel etetsz ?:)
2019. okt. 21. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Acana Classic sorozat Wild Coast.

Nekünk nem kell hypoallergén táp. Ennek ellenére ez pl. adható csirkeallergiás kutyának.

2019. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wycara válasza:
A csirke a legtöbb kutyusnak ma már gond, de nálunk pl. a gabona allergia a gond. Igy gyakorlatilag minden táp kizárt. B.A.R.F. etetés (röviden húsos etetés). Royal canin-t valamiért itthon imádják, de sztem túlárazott, vannak hasonló vagy jobb minőségűek jobb árban. (mivel nincs annyi reklám, kevesebb költség, alacsonyabb ár. Piacgazdasági alapigazság). Sztem a Purina is jó és elérhető áron van.
2019. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!