Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartott kutyát éjjel...

Lakásban tartott kutyát éjjel otthon hagyni?

Figyelt kérdés

5 éves a kutyusom, lakásban napközben kb. 9-12 órákat van egyedul, amig dolgozom. Ejjelre meg nem maradt sose egesz ejjel otthon, de olyan volt mar, h pl. 7kor elmentem a varosba és hajnali 3-4 korul ertem haza.

Most lenne egy olyan helyzet, hogy vigyaznom kene baratnom kislanyara hetvegen ejjel, macska miatt nem tudom vinni a kutyusomat, és így este 8 fele mennek el, es reggel 7-8 korul ernek vissza. Szerintetek nem parázna be szegenykem?


2019. okt. 21. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem, inkább nappal parazna jobban.
2019. okt. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Azert olyan helyre rakd, ahol kevesbbe kart fog okozni. Pl külön szoba kutyának
2019. okt. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem parázna be.

Viszont marhára nem egészséges hogy 12 vagy több órát ki kell bírnia pisi nélkül. Pláne hogy alapból is így van tartva. Próbáld meg te is visszatartani 12 óráig.

2019. okt. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha normálisan van nevelve, szoktatva, nem lesz baj, csak előtte vidd le és amint hazaérsz, akkor is.

Menhelyek felnőtt, egészséges kutyát olyan szerződéssel adnak örökbe, hogy max 12 órát lehetnek egyedül.

2019. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem parazik napkozben, lakasban tartott, sosem okozott kárt.

3. Mindig van kiteve pelenka, es nem szokott rapisilni kolyok kora ota. 3x setalunk minimum naponta, a 12 ora nagyon ritka, az a max., altalaban 9-10 orat van egyedul.

2019. okt. 22. 08:20
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
Szomszédok imádni fognak, ha egész éjjel vonyítást kell hallgatniuk. Mire hazamész, lincshangulat lesz.
2019. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért vonyítana pont most, ha egyébként megszokta a hosszabb egyedüllétet? Egyik szomszédom kb fél év után látott először a kutyával, mert annyira más időpontokban járunk el otthonról, hogy ritkán futunk össze, akkor jegyezte meg, hogy nem is tudta, hogy van kutyám. Ennyire vonyít, amikor nem vagyok otthon. :-)
2019. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy ez nem rendszeres eset, egyszeri alkalom, szóval nem látok problémát. Esetleg az egyik szomszédot, akivel vagy annyira jóban, meg lehet kérni, hogy nézzen rá a kutyára, csak a biztonság kedvéért, vagy probléma esetére. Nem minden kutya hisztis a gazdi távollétében. Még fajták között is vannak eltérések, melyek hajlamosabbak rá. Nemrég olvastam egy cikket erről.
2019. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!