Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz lab fajas miert lehet ez?

Evi1199422 kérdése:

Mopsz lab fajas miert lehet ez?

Figyelt kérdés

Volt mar ugy parszor hogy alvas utan nehezen alt labra, de adtam neki fajdalomcsillapitot es par nap alatt ujra a regi volt! Ma delutan megint elkezfodott nala, piceget estere mar nem bir fel allni sem :( a szivem megszakad azota kiborultam ! Holnapig varok es elviszem az orvoshoz!! Szeretnek velemenyt volt e mar valakinek a kutyusa igy? Es ha igen ez mitol

Van es helyre e jott? Okoskodok ne is merjenek hozza szolni!!! Van eleg bajom! Eleg oreg mar nekem , gondolom az is kozre jatszik! Aki azt mondja nincs megoldas az ne is ossza meg velem! Elore is koszonom!



2019. okt. 22. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az en kutyámnak is volt néha hogy fekvés után nehezen állt fel és húzta is egy kicsit a lábat de neki ízületi problémái vannak és nagytestű.

Sajnos a te kutyádnál a kor is szerepet játszhat.

Ha szabad kérdezni milyen fájdalom csillapítót adtál neki?

Mi nem tartunk itthon kutyáknak való fájdalom csillapítót és a humán gyógyszerek több kárt csinálhatnak mint hasznot.

Ha minden igaz akkor ma már elvitted az orvoshoz remelem találtál is olyat ami nyitva volt az ünnep alatt.

És ha már tudsz valamit megoszthatnád velünk is.

Jobbulást a kutyádnak!

2019. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!