Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a jelei ha egy fel eves...

Mik a jelei ha egy fel eves csivava uvegszilankot evett?

Figyelt kérdés
veletlen leejtettem egy poharat, azonnal szaladtam es felporszivoztam a szilankokat. meg a leejtett pohar területén is vagy 2 meter tavolsagnyira is hogy biztosra menjek. nagyon figyeltem a kutyusra hogy nehogy egyen az uvegszilankbol es en nem lattam hogy evett is volna belole csak félek hogy talán mégis.. es ga igen akkor milyen jelei vannak ennek? a valaszokat elore is nagyon koszonom
2019. okt. 22. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Én olyanokra gondolnék, mint véres széklet, hasi fájdalmak, lehangoltság. De szerintem az üvegszilánk már a nyelvét is felsértette volna, azután meg kizárt, hogy tovább evett volna belőle.
2019. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem reálisabb az a félelem, hogy a lábát felsértheti egy ott maradt szilánk, minthogy megegye.
2019. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy megenné - az első nyalásra felsértené a nyelvét, nem nyelné le.


Jelei a véres száj, nyelési problémák (fáj neki) így se nem eszik, se nem iszik. Levert, kedvtelen, esetleg nyüszög.


Szinte kizárt.

2019. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!