Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg hülyeséget csináltam?

Tényleg hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy vettünk egy házat és van ott 2 kistermetű kutya de az eladó nem tudja magával vinni és senkinek nem kellenek és az utolsó megoldáskeppen maradt az hogy elaltatják őket, de en azt mondtam hogy emiatt nem kell őket megölni és maradjanak ott mi neveljük tovább őket. Félénkek és ugatósak de nem agresszívek.

Nincs se chip se oltás ezeket természetesen intézni fogjuk nekik.

Az ismerősök azt mondjak hogy hülye vagyok. Szerintetek is?



2019. okt. 23. 11:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Döntésképes embernek érzed magadat?

Ha igen, miért is számít, hogy az ismerősök mit mondanak?

2019. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem vagy hülye. Szerintem tiszteletreméltó, amit teszel.
2019. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
dehogy volt hülyeség,csak helyén van a szíved!
2019. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem keress normális ismerösöket. Én is így tettem volna.
2019. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy vagy hülye! Most legalább megkapják a szükséges ellátást, és a törődést. Hamarosan feloldódnak, és remélhetően a legjobb társaitok lehetnek.
2019. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Házat venni tudsz egyedül, de ilyen kérdésben meg gyerekmód követeled, hogy igazoljanak téged? Milyen felnőtt vagy te?
2019. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Hálás vagyok, hogy vannak még olyan jó emberek mindt te. Igazán tiszteletre méltó amit tettél.
2019. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Gondolkodás nélkül bevállaltam volna a kutyákat én is ebben a helyzetben, teljesen jól csináltad.
2019. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%
Miért nem ajánlottad fel őket laborba állatkísérletekre?
2019. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%

“Az a lényeg hogy vettünk egy házat és van ott 2 kistermetű kutya de az eladó nem tudja magával vinni és senkinek nem kellenek és az utolsó megoldáskeppen maradt az hogy elaltatják őket”

Mert az úgy megy, drága gyerekem, hogy az állatorvos elaltat két erős, egészséges kutyát kérésre. És ahelyett, hogy feljelentetted volna ezt az állítólagos embert állatkínzás miatt, te házzal együtt totál hozzá nem értőként befogadsz két elvadult kutyát, amivel valószínűleg -csupa jó szándékból- többet ártasz, mint használsz. Az állatvédők szocializálták és kerestek volna gazdát nekik. Én nem hiszem el ezt az egészet, és ha mégis megtörtént, hát nagyon rosszul cselekedtél.

2019. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!