Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyit és mit foglalkoztok...

Ti mennyit és mit foglalkoztok naponta a kizárólag kinti kutyátokkal?

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
2-3 óra
2019. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
18%
Egy óra/hét .
2019. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Elég nagy hülyeség egy háziállatot vadállathoz hasonlítani... Látszik mekkora itt a tájékozottság a fejekben...
2019. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Reggel egy, másfél órra. Este kettő, két és fél óra. Ha nagyon lestrapált vagyok valami miatt van hogy csak 1 óra labdadobálás.
2019. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos a korára való tekintettel (13 éves) sokat alszik szegénykém és az izületeivel is gondok vannak. Fiatalabb korában akadálypályát is építettem neki, fél napot kint töltöttem vele. Mostanra az aktívabb foglalkozás napi kb 1,5-2 órára csökkent, mikor milyen napja van. Futni még mindig szeret, de már nem labdázik, inkább az agyi fárasztást igényli jobban.
2019. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De hogy van erre minden nap több órátok? :S
2019. okt. 26. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk 5 kutyánk van abból három a sajátom és még a negyedikkel is én foglalkozom.

Iskola mellett. Reggelente nem sok időm van velük foglalkozni főleg mostanság, hogy vak sötét van reggel 6 kor. Amig nem volt olyan sötét reggelente egy gyors sétát lenyomtunk. Aztán ha haza értem van, hogy előtte tanulok és aztán megyek ki de van, hogy először a kutyák aztán a tanulás.

Délutánként napi több órát vagyok kint velük. Ilyenkor tanulunk, játszunk, sétálunk illetve futni megyek velük. Szerencsére a hazunkhoz közel van egy erdős mező így arra vihetem mindet egyszerre is.


Nekem rájuk mindig lesz időm. Amit tudni kell rólam, hogy idén érettségizem és utána kutya kiképzői tanfolyamot fogok el végezni és a kutyákkal akarok foglalkozni.

2019. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, sajnos nagyon ritka az amikor egy kinti kutyával naponta több órát foglalkoznak. Nem higyj el mindent. A legtöbb ember csak kibsza az udvarra hogy jól van az úgy mert hát úgyis nagy a kert, tud szaladgálni, aztán a kutya meg csak ajtotol a kapuig látja a gazdát, mert nem házi kedvenc hanem bio díszlet vagy csengő.
2019. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reggel kb. fél óra tanulás és játék, este legalább egy óra séta, a simogatás, etetés, ilyesmik nem tudom, mennyi idő. Összesen 2 óra körül lehet. Hétvégén sokszor kirándulunk, suliba megyünk stb. akkor ennél többet foglalkozom vele. Ez csak én vagyok, a többi családtag mellett nem állok stopperrel ;). Na meg minek számít az, ha a kertben dolgozik valaki, a kutya figyeli és néha megvakargatják a füle tövét?
2019. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!