Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kerjem meg a szuleimet...

Hogyan kerjem meg a szuleimet hogy legyen kutyam?

Figyelt kérdés
par eve kertem egy kutyan e gyujtottem ra a penzt meg is vettuk de apukam teljesen kisajatitotta ne. engedte hogy etessem setaltassam mert hogy neki kell lennie a falkavezernek....hat persze hogy a kutya ot szerette meg es nem engem ugyhogy mosg megint ott tartunk mint az elejen ugyhogy igen szeretnek nagyon egy kutyat tudom mi az hogy felelosseg tudom mi az hogy gondozni egy allatot mar volt macskam tengerimalacom nyulam madaram ugyhogy igenanyukamat konnyen meg lehet kerni de apukam....az anyagi helyzetunk siman megengedi a hazunk 300négyzetméter a kert 600 négyzetméter végig 2 méteres kerítés ugyhogy igen segitsetek legyssszi most lesz novomberbe a szulinapom hatha addigra magfuzom oket es szulinapomra kapok egy kutyat es amugy egy tacskot szeretnek

2019. okt. 25. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Ha megint apád "kisajátítja", annak semmi értelme.

Nem tudom hány éves vagy, de szerintem foglalkozz a mostanival ahogyan tudsz és majd ha elköltözöl lehet sajátod.

Egyébként nem értem, most akkor Te kaptál már egy kutyát és kizárólag apád foglalkozik vele? Milyen fajta? Miért nem a család közösen gondozza.

Nálunk is a kistesóm kérte a kutyát, de egyértelmű volt, hogy nem terheljük rá az egész felelősséget, hanem családi kutya lesz. Napi 3x levisszük, mi panelban lakunk, reggel anyum, mert ő kel a legkorábban, a kutya őt nyúzza, suli után tesóm leviszi a parkba, játszik vele, este meg én megyek le vele. Etetni is, ott vagyok, én kimérem, a tesóm adja neki. De mi is adunk neki jutit vagy ilyesmi, tehát nem kizárólagosan egy vkié, akárki kérte.

Ebből egyébként gond is lehetne, ha csak egyvkire hallgat a kutya a családban. Ha vendég jön és apu nincs otthon hogyan állítjátok le, ha őrjöngeni kezd? stb ..

2019. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lizolu ***** válasza:
73%
Ez nem egy tárgy.Ne kérj kutyát,ha akartál volna eddig is kutyázhattál volna.Elmehetnél velük te is sétálni.Az udvaron meg foglalkozhatsz ezzel is.
2019. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 szántóvető ***** válasza:
86%
a többi állatkádról mesélj.mi lett velük?
2019. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

"tudom mi az hogy felelosseg tudom mi az hogy gondozni egy allatot mar volt macskam tengerimalacom nyulam madaram"

Érdekelne, hogy mi lett az állataiddal, mivel gondolom még gyerek vagy és mindegyik faj tovább él 1-2 évnél...

2019. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
en is megyek setalni a kutyaval aki egyebkent egy lablador tanitok neki trüköket jarok vele minden nap 5kmt futnijatszuk vala napi kb 2-3 orat foglalkozok vele de valamiert neki mindig csak apukam kell mert amig 1 eves nem volt a kutya nemengedte hogy mi etessuk fél éves koráig pedig nem mehettunk vele setalni csak apa ugyhogy barmit csinalok neki apa a kedvenc a tengerimalacaim jol vannak most az egyik7 a masik kilenc eves es teljes mertekben en gondozom oket a papagaj sajnos meghalt 6 evesen mert beteg lett van 3macskám oket is én etetem minden nap tehát visszatérve a kerdesemre hogyan kerhetnem meg a szuleimet hogy lehessen egy kutyam?
2019. okt. 25. 21:23
 6/23 A kérdező kommentje:
most en csak megkertem hogy segitsetek ja a nyulat kihyagytam o is el es virul most 3 eves es imadom az allatokat egyebkent 16 eves vagyok legyszi tenyleg segitsetek hogy hogyan kerhetnem meg oket
2019. okt. 25. 21:31
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
9 éves tengerimalac? Mesélj még...
2019. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

A papagájok társas lények, kizárólag párban tarthatók, egyedül tartva állatkínzásnak minősül!

Inkább a jelenlegi állatokra koncentrálj, mert ha a papagáj tartás alapszabályát nem tudod, akkor ott még lehet gond az állatok tartásával.

2019. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
van vagy 6 állatod. minek akarsz most mégtöbbet, állatkertet akarsz vagy mi?? amúgy meg mi az hogy “gyűjtöttem rá pénzt”? ha már kutyád lesz legalább menhelyről hozd ne vedd.
2019. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
igen a tengerimalac most kilenc eves a papagaj kb 1 honapig elt egyedul mert a nagymamamé volt és volt egy társa csak ő par honappal ez ellött meghalt a mamam is meghalt es azert kerult a papagaj hozzam igen sok állatom van minden nap 4 kor kelek hogy legyen idom gondozni oket es igen a sok allat melle is szeretnek egy kuytat!LÉGYSZIVES VALAKI VÁLASZOLJON AZ EREDETI KÉRDÉSEMRE!
2019. okt. 25. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!