Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben a videóban milyen...

Ebben a videóban milyen szirupot kapnak a kutyák? Következő kérdés pedig az hogy miért kapnak jeges vizet és attól nem fázik meg a torkuk?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 25. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Ezt adta a kaja mellé. Táplálékkiegészítő.

Boost your pal’s daily calorie count without adding more food with the PetAg Dyne High Calorie Liquid Dog Supplement. Specially formulated to provide additional calories, this easy-to-feed gel liquid provides energy and extra nutrition for pets that need it most, including puppies, pregnant and nursing moms, performance and working dogs, dogs recovering from stress or illness, older pups, and even picky dogs who don’t eat enough.


Nem néztem végig a videót, de szerintem a jeges víz abban a nagy tálban arra is jó, hogy ne lefetyeljék ki mindenhova a vizet, illetve ahogy olvad a jég, "utántölti" így a vizet. Nyáron én is inkább hagyok kint jeget, nem pacsálja szét, de a szomjat enyhíti.

2019. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget !
2019. okt. 26. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!