Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szoktatok beszélni a...

Ti szoktatok beszélni a kutyátoknak?

Figyelt kérdés

Én igen,csak azt sajnálom,hogy sosem válaszol:))

Pedig olyan jó lenne...


2019. okt. 26. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze,szerintem mindenki :)
2019. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, és meglepően jól meg is érti.
2019. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én beszéltem vele régebben úgy mintha egy emberhez beszélnék
2019. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, épp pár napja mondtam egy kedves ismerősömnek, hogy minden reggel köszöntöm a kutyáimat, mert mikor kinyitom a bejárati lakásajtót(kertes ház) ők itt fekszenek az ajtó előtt, persze miután ezt mondtam kicsit furán éreztem magam, hogy biztos zizinek néz majd ezek után, de nekem ez a normális,van 2 kutyám, 3 macskám és mindegyikhez beszélek, és valamennyire érzik/értik is szerintem! :))
2019. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is beszélek hozzá.

Az sem baj ha bolondnak néznek miatta.

2019. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan beszélek hozzá :) Szerintem a hangsúlyból érzi is, hogy épp milyen hangulatom van, sokszor úgy reagál, mintha értené, amit mondok. Persze ez nincs így, de látszik, hogy nagyon jó megfigyelő, a beszéd érzelmi töltetét pontosan érti.
2019. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is állandóan beszélek a kutyámhoz és a macskámhoz attól a naptól fogva, hogy egymásra találtunk.

Szerintem semmi fura nincs benne, sőt. Tegnap pont berohant a kutyám megijedve a házba és odamentem hozzá nyugodt hangon hogy "mi a baj szerelmem?mitől félsz?nem kell félni itt vagyok, szeretlek" átöleltem és szép nyugodtan kisétált az udvarra. Kicsit furának találtam a viselkedést, de ez is azt mutatja, hogy igenis van fogalmuk arról, mikor mit mondanak nekik. Ha nem is értik meg szóról szóra, de az ahogy viszonyulsz hozzájuk(hangsúly és cselekvés) sokat jelent nekik.

2019. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én általában mosogatás közben szoktam neki beszélni,mert a konyhában szokott lenni többnyire:)
2019. okt. 26. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. A cicájoz is.
2019. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!