Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya csontszilánkot evett?

Kutya csontszilánkot evett?

Figyelt kérdés
Ma pörkölt volt az ebéd. Én nem ettem meg mert egy halom apró, éles csontszilánk volt benne (életveszély). Apámék mondták, hogy adjam ki a kutyának. Nem akartam, de végül nem mertem kidobni, mert ott voltak mellettem. Mennyire veszélyes? Próbáltam megmenteni, meg kiönteni a kaját a kukába, de nem engedték, szval hosszú story.

2019. okt. 27. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Ez neked sem lett volna életveszély (egyszerüen hipochonder vagy), de a kutyának végképp semmi baja sincs ettöl.
2019. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
A farkasból lett a kutya. Fogazatuk gyomor és bélrendszerük hasonló, szinte ugyanaz. Ragadozó állatok. Mit eszik a farkas? Más állatokat. Mi lesz ha a kutyusod elkap egy madarat? Megeszi csontostúl. Semmi baja nem lesz! Ezek a szövegek hogy kilyukassza a hasát ,meg nem szabad üregeset adni, ezek szar dumák. Az enyém kifossa a csontot, ennyi a baja ezért nem kap. Ha te lenyelsz egy csontszilánkot semmi bajod nem lesz gyomorsav szétmarja. Én egy műanyag villa fogát ettem meg. Élek. Nyugi.
2019. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!