Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani olyan akár...

Tudnátok ajánlani olyan akár keverék kutyust ami elvan panelban is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem a tipikus megveszem es nem viszem le sétálni típus vagyok. Emellett a lakásban ücsörgős sem. Ha a szabadidőm engedi (és legtöbb esetben engedi),imádok sétálni vagy túrázni. Gyerekkoromban volt kutyám,imádtam vele túrázni. Szeretném ezeket az élményeket újra megvalósítani. No meg persze újra kutyás gazdi lenni. :)



2019. okt. 27. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy menhelyre és amelyik kutyussal egymást választjátok, arról beszélgess el a gondozójával, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik!
2019. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy pörgős energia bombát nem szeretnék úgy panelba "zárni",hogy átlag napi 12-13 órákat dolgozom.
2019. okt. 27. 17:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

#2

Pedig keverék esetében soha nem lehet tudni, hogy mikből van összerakva. Lehet keverék keverékének a keveréke, ezért javasoltam, hogy a gondozóval kell megbeszélni, aki ismeri a habitusát.

Nem lesz érdeke félrevezetni, mert nem céljuk, hogy visszakerüljön.

2019. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a menhelyre és elmondod az igényeidet, hogy milyen kutya lenne jó
2019. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ha az adott menhelyen nincs? Mert nézelődök hírdetések között is. Ellenben sok helyen találok olyan kutyust aminek kifejezetten árt az ennyi időre elnyúló bezártság.
2019. okt. 27. 17:29
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk ha napi 12-13 órát dolgozol, az marhára nem jó a kutyusnak, hogy annyi időn keresztül vissza kell tartani a pisit. Próbáld meg te is ugyanezt tenni..
2019. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Na nem, így nem. 12-13 óra munka, plusz oda-vissza utazás... az a kutya konkrétan egész nap egyedül lenne bezárva, aztán éjszakára amikor alszol újra... törődés nélkül éjjel-nappal, ez nem működne. Ezt felejtsd el, amíg munkát nem váltasz és/vagy társad nem lesz aki segít.
2019. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

"Ha a szabadidőm engedi (és legtöbb esetben engedi),imádok sétálni vagy túrázni. Gyerekkoromban volt kutyám,imádtam vele túrázni."


Kedves Kérdező!

Tudod, a kutyatartás mindennapjai nem kimondottan a túrázásról szólnak. Lehet velük túrázni, hétvégente, vagy akár minden nap is, de ahhoz annyi szabadidő kell. A szabadidőd, azt írod legtöbb esetben engedi. Mit enged meg a szabadidőd, amikor 12 órákat dolgozol. Ilyen feltételek mellett ne vegyél magad mellé élőlényt, legfeljebb egy akváriumban néhány szivárványos guppit.

2019. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Látom sokan leragadtak a 12-13 órás munkabeosztásnál valamint a túrázós,én inkább hobbinak megemlített tevékenységemnél.

Nem minden nap dolgozom 12 óra plusszokat. Nekem is van pihenőnapom. Emellett a kutyus annó is megtanult alomba piszkítani. Így már is nem kell visszatartani.

Mozgás igénye van,nyílván,ezért szólt olyab jellegű ebre a kérdésem ami beéri-e azokon a bizonyos munka napokon annyi idővel,hogy reggel és este. Másnap meg úgy is ott az egéaz napom számára.

2019. okt. 27. 18:43
 10/15 A kérdező kommentje:
Javítom az első kommentemet. Átlagosan egy héten 3-4 alkalommal 12 óra.
2019. okt. 27. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!