Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten állatorvos?

Budapesten állatorvos?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elégedett a jelenlegi orvosunkkal, és szeretnék váltani.

A problémám: kedvesek a kutyával, és ellátják az adott problémát, de semmi mást nem tesznek. Ha szeretném hogy legalább általánosan legyen átvizsgálva a kutya (fül, súly, fogak stb.) azt külön meg kell említenem.


Első kutyám, és egyedül nevelem. Vannak “hülye kérdéseim”, amire itt nem kaptam választ, és továbbra is gondom van vele. (Etetés).


Ti kihez jártok, kit ajánlanátok, aki kölyökkutya esetén is türelmesen válaszol és segít a kezdeti időszakban?


2019. okt. 27. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ki kellene tapasztalnod ,hogy neked és legfőképpen a kutyádnak melyik a jobb és úgy választani . Mert lehet ,hogy ami mas gazdiknak jó és be vállt neked lehet éppen az ellenkezője lesz ...


Egyébként bármi kérdésed van nyugodtan kérdezz


Akár itt akár privátban szívesen válaszolok a "hülye kérdéseidre " :D

2019. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Igaz persze, csak azt sem tudom hol kezdjem. Sok állatorvosi rendelő van. Nem vagyunk 2 napos vendégek, oltások alkalmával járunk, de már annak is örülnék ha oltás előtt egy 2 perces átvizsgálás megtörténne alapból.


Feltehetem a kérdésem, de ez nem lesz ilyen egyszerű. Főtt ételt kap a kutyám (rendelem készen). Észrevettem hogy habzsol. A székletében is egész zöldség darabok látszódtak(édesburgonya, répa). Vettem neki evést lassító tálat, felengedtem kis vízzel a kaját, érezhetően lassabban evett a kutya, de ugyanúgy megmaradtak az emésztetlen darabok. A széklete sem mindig jó, pedig nagyon minőségi ételt kap, tele hússal.

2019. okt. 27. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Dr. Varga Józsefet ajánlom a III. ker. Család utcai kisállatrendelőben. Nagyszerű állatorvos, nagyon lelkiismeretes, amellett komplett labor, ultrahang, röntgen áll rendelkezésre ott helyben a rendelőjében.
2019. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valamire érzékeny a gyomra ezt is ki kéne tapasztalni sajna ..


Az a baj hogy lehet bármilyen minőségi a kaja ha a kutya gyomra nem úgy reagál rá . Száraz táppal etetted mióta ez van ? Ha igen mi volt a tapasztalatod ?

2019. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Reggel kap száraz tápot mindig, mert enélkül hány. (Az elmúlt időben ez javult sokat, de pici 10 hetes korában hányt reggelente, ha nem kapott ébredés után enni hamar). Platinum kölyöktápot kap, ami csirkés (mert csak az van kölyöktápból), imádja és nincs is tőle semmi baja.
2019. okt. 27. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám csak a szárazzal . Hátha javul a helyzet
2019. okt. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A főtt étel, amit kap, amint látod, nem megfelelő neki, mert nem emészti meg.

Érdemesebb csak szárazzal etetni, próbáld ki egy darabig.

A kettő kombója (táp és főtt) végképp nem jó ötlet, nem egyformán emészti, és mint látod, van is probléma belőle.

2019. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Krumplit nem adunk kutyanak,’mert nem tudja megemeszteni.

A zoldseget sarabold ossze vagy fozd szet. Azt tudja megemeszteni. En nyersen etetem a kutyakat. Tapokat soha nem adunk. Kostold meg...

2019. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülök, hogy az állatorvosi rendelőben nem viselkednek rámenős biztosítási ügynökként. Látják, hogy rendesen kapja a kutyám, amit kell, és viszem, amikor szükséges.
2019. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!