Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskyval össze lehet szoktatni...

Minseo1998 kérdése:

Huskyval össze lehet szoktatni cicákat?

Figyelt kérdés
A cica lenne először, utána a kutyus. Össze lehet őket szoktatni vagy esélytelen próbálkoznom? Valakinek sikerült már? Hogy?

2019. okt. 28. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy össze lehet.

A kutyának az első pillanattól világosság kell tenni, hogy a cica a te (gazdi) védelme alatt áll, felette a rangsorban. Nem engedni, hogy a cica akarata ellenére piszkálja, akár játékból sem. A cicának pedig mindig legyen magaslati menekülési pontja, ahol a kutya nem éri el.

2019. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze. A cica szokja meg a házat és téged a kutya pedig kölyök legyen. A cicat nem banthatja, ez legyen mindig egyértelmű. Ő is a család része.

A menekülési lehetőség jó ötlet, a macska jobban érzi úgy magát, ha tudja, hogy van hova menni.

2019. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs annál természetellenesebb mint egy kutya aki a gazdái miatt "fél" a macskáktól, sajnos sok ilyen videó is kering a neten, amikor a kedves macska terrorizálja a kutyát.
2019. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: az én kutyám pl. nem fél a macskámtól, csak tiszteletben tartja, hogy ún. a macska az én "tulajdonom", ezért nem cseszegetheti.

Ettől még együtt alszanak, néha játszanak, kergetőznek is, ha a cicának is van kedve.

(Első kommentelő voltam).

2019. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy a Te kutyád+macskád együtt ilyen kiegyensúlyozottak. Én speciel azt utálom amikor a kutya nem mer lejönni a lépcsőn, elfoglalja a helyét a macska stb.


Én nem vagyok macskás, mondhatni feláll a hátamon a szőr tőlük, de elfogadom, hogy sokan szeretik. Megtanítottam a kutyámnak, hogy elkergesse őket a kertből, bántani nem bánthatja, ha véletlen utol is érné.

2019. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!