Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogosan akarok elköltözni,...

Jogosan akarok elköltözni, mert az anyám nem érti meg, hogy ne etesse hülyeségekkel az állataimat?

Figyelt kérdés

Állandó délutános munkám van, anyukám délelőtt dolgozik és amikor nem vagyok otthon folyton olyanokat ad a kutyámnak, macskáimnak, ami nem tesz jót nekik. Többször volt emiatt gyomor problémájuk, illetve lehet, hogy a későbbiekben bajuk lehet tőle. Hiába mondom, hogy nem jó nekik, mindig azt mondja, hogy "ennyitől? hiszi csak egy kicsit adtam" mondom neki, hogy semennyit se kéne, mert NEM jó nekik, erre ő van megsértődve.

Elegem van a folytonos veszekedésből és hogy nem tehetek semmit ellene.

Anyámnak vennék egy saját állatot, amivel azt etet, amit akar, én meg viszlát.

De ez sem tetszik neki, mert hogy akkor ő egyedül maradna.


2019. okt. 28. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogos lenne, de kérlek ne vegyél anyádnak állatot, amit mérgezhet.

Az én szüleim a tíz kilós kutyának adtak egy kupac csirkecsontot, ami persze meg is akadt "kifelé", orvoshoz jártunk egy hétig, de azóta is veszekednem kell velük, hogy ne adjanak neki ilyeneket, nem tanultak belőle...

Volt hogy annyi emberi kaját (rántotthusi, hasáb, sütik) adtak, hogy nem evett utána a saját tápjából és hányt egy csomót. Sajnálták nagyon, de következő vasárnap ugyanúgy "lefektették" az asztal alá a rántotthús darabokat.. nem értenek semmiből, most már nem alszok ott náluk ha látogatóba megyek, csak annyit maradok, amíg bírok 100%ban a kutyára figyelni, hogy ne tudják sumákban etetni

2019. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
* "leejtették"
2019. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan.

Ha megteheted, költözz el, de állatot ne vegyél neki.

Ha nem akarsz/nem tudsz elköltözni, zárd be a szobádba délutánra az állataidat, ha ez megoldható.

2019. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, vagy addig is ha bajuk lesz a kajától fizesse ő az orvost.
2019. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"De ez sem tetszik neki, mert hogy akkor ő egyedül maradna."


Anyádnak egy pasi kéne...

2019. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Úgyis kiengedné a szobából őket, mert a cicák hisztisek.

De amikor az van, hogy az ő szobájában burogatnak, akkor mindjárt ki tudja zárni őket a szobából, de ilyenkor meg azzal jön, hogy "nem tudtam mit csinálni, másztak rám", mondom "ilyenkor miért nem tudod kitenni őket?", erre meg, hogy most miért kiabálok ...

Kutyánál ugyanez, megnézettem vele egy Cesar műsort, ahol azt tanította, hogyan tudassuk a kutyával, hogy nem mászhat a tányérunkba stb, erre aszongya milyen szívtelen:D

2019. okt. 28. 17:51
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös, jogos.

De nem lesz ..

2019. okt. 28. 17:52
 8/11 A kérdező kommentje:

Még vmi, ugye mondta, hogy egyedül lesz, ugyanez, amikor elzárom őket, aszongya nem akarom, hogy foglalkozzak velük, csak magamnak akarom őket. Mondom nyugodtan foglalkozz velük, csak ne etesd mindenfélével őket. Főleg, mivel a macskák sokszor behisztiznek, ha nem azt kapják amit akarnak, aztán ő meg adja nekik a fűszeres sült húsokat...

De nem, ő nem tud úgy foglalkozni velük, hogy ne adjon nekik valami fincsit. Mert az azzal jár ..

2019. okt. 28. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég ijesztő! Mennyi idős az édesanyád?
2019. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted, költözz, de állatot ne vegyél neki. Ne menj a világ másik felére, csak pl pár utcával arrébb és nem lesz olyan egyedül sem az anyukád.
2019. okt. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!