Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan érezitek jól magatok...

Ti hogyan érezitek jól magatokat nyaraláson miközben a kutyátok panzióban van?

Figyelt kérdés

Mi holnap fogunk indulni. Reggel viszem a kutyámat panzióban. Sajnos senki nem tud rá vigyázni.

És folyamatosan azon kattogok, hogy remélem nem lesz gond.


2019. okt. 28. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Nyaralok, kikapcsolódom, pihenek, szórakozok. A kutyára meg vigyáznak a panzióban.
2019. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekem ez lesz az első, hogy panzióban hagyom.

Szüleim szoktak rá vigyázni, de most együtt megyünk.


Én félek attól, hogy hiányozni fogok neki és depis lesz. :(

2019. okt. 28. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Azért menj hogy kikapcsolódj nem? Akkor legyél már egy kicsit önző és szard le. Ez kb olyan mint amikor valaki feláldozza magát az anyaság oltárán, majd 15 évesen úgy korlátozza mint egy 5 évest.

Nem lesz gond. Nyugi.

2019. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Mi lesz ha a kutyát és a pujád is otthon kell hagyni?
2019. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
De jo lelku vagy 😍 figyi ha van elotte inni valo es kaja ,eg a panzioba semmi baj nem lesz erezd jol magad😁
2019. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok kutya lesz ott, jól fogja magát érezni.

Ha ismerős vigyázna rá, mint eddig, akkor sem vagy vele. Egy panzioban többet fognak vele foglalkozni, mint amennyit egy rokon tud munka, egyéb dolgok mellett.

2019. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Ősszel nyaraltok? Azt nyáron szoktak, Ti nem inkább őszültök?
2019. okt. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal kutyád jobban fogja érezni magát nélküled, mint te az ő hiányában.
2019. okt. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan panzióba viszem, ahol imádja az embereket, akik játszanak vele, találkoztak sokszor. Persze hiányzik a kutya azért, és lehet hogy én is neki, de az megnyugtató érzés hogy tudom, jó helyen van arra a pár napra.


Egyébként a kutyát is be kell szoktatni, először csak bemenni, nézzen körbe. Aztán ott hagyni 1-2 órára, fél napra, egy egész napra, csak egy éjszakára, majd egész napra éjszakával együtt. Így eleve hozzászokik, megérti hogy te mész érte, barátkozhat az ott lévő emberekkel és kutyákkal. Ha fokozatosan beszoktatod, jól fogja magát érezni abban a pár napban.

2019. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bíznám másra, de ő speckó eset, sok gazdája volt előttünk, és eléggé fél, hogy máshol hagyjuk. Nála egy ilyen panziózás teljes befordulással járna.


Egyszer állatklinikán kellett hagynunk, amikor megérkeztünk érte majdnem letépte az ajtót.


Velünk jön nyaralni, olyan helyet nézünk ahol ez kivitelezhető.

2019. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!