Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák csokit ettek! Mit...

A kutyák csokit ettek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van ket kutyank, es mind a ketten ettek a csokibol!Igazabol nem is csoki hanem tortabevono.Veletlen kinz hagytam az asztalon es ok meg megettek.Kis termetu kutyak, az egyik pincsi keverek a masik meg havanese.Nagyon ideges es merges vagyok magamra, hogy hogy lehettem ilyen szerencsetlen es figyelmetlen.

2019. okt. 30. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Mennyit ettek belőle?


Nem tartalmazott xilitet (édesítőszer) ugye?


Ha nagyon aggódsz, akkor ne ide írj, hanem az állatorvost hívd fel.

2019. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Hívd fel az állatorvost .

Az etcsoki a legveszelyesebb.

2019. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ mennyit ettek belőle
2019. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Nyugodj meg, semmi nem fog történni.
2019. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Mennyit ettek belőle?

Kis mennyiségben nem árt, a miénknek se lett semmi baja, ettől függetlenül persze nem etetjük vele.

2019. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Idős vagyok, volt sok kutyánk, de még soha semmi bajuk nem lett a csokitól. Az nem méreg, legfeljebb alszanak tőle egy nagyot, aztán kikakálják és kész. Ne aggódd túl a dolgokat.
2019. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%

El fognak hízni :D


Semmi nem lesz a csokitól (ha nincs benne xilit), van aki rendszeresen ad nekik, max a foguknak ártalmas

2019. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1%
Atyaég. Te jó Isten. Aztaleborultszivarvégitneki.
2019. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
A kakaótartalma a lényeg, minél magasabb annál mérgezőbb a számukra. Magas kakaótartalmú étcsokinál 1 kocka is veszélyes dózis, míg egy milka nem csoki, és semmi bajuk nem lesz.
2019. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Na, mi van a kutyákkal? Ugye jól vannak? Nem kell ám annyra véresen komolyan venni az ilyen tiltásokat. Kétségtelen, hogy nem az egészség záloga, de komolyabb bajuk se lesz tőle.
2019. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!