Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet kibírni az első...

Hogy lehet kibírni az első heteket a kutyával?

Figyelt kérdés
Pár napja hoztunk egy kiskutyát, de már most elegem van, nem gondoltam volna hogy ennyire felforgatja az életünket. Tudtam, hogy mit vállalunk, alaposan utána jártam mindennek, de gyakorlatban ez sokkal rosszabb mint elméletben. Mindent szanaszét szed, összeszarik mindent, felfordul tőle a gyomrom. Tudtam, hogy ez lesz, mégis úgy érzem rájöttem hogy ez nem nekem való. Mit tegyek?
2019. okt. 30. 16:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%

Keress neki másik gazdát. Nem csak az első pár hét ilyen, hanem az első fél év minimum.


Nem való neked kutya.

2019. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
8%

"összeszarik mindent"


Gondolom lakásban van. Kutya nem való lakásba.

2019. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
86%
Ne ölesd meg, ne rakd ki, keresd meg az összes ismerősödet, kinek kell. Kutyás face-fórumokat is keress meg, hirdesd meg.
2019. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%
Kitalálom: szaporítótól hoztad el, aki nem készített fel semmire, nem kérdezett semmit, csak tartotta a markát és adta neked az élőlényt..
2019. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%
ha lakásban van is hozzá lehet szoktatni, hogy kikeretozon, de amúgy is foglakozni kell vele
2019. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
Kutyát hozol, ki kell venned két hét szabott.
2019. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
86%
Szabit
2019. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
81%
Gyereket ne vállalj....
2019. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

De, a Midnight Sun kennelből hoztuk. Felkészítettek, tudtuk mit vállalunk. Szoktatjuk a szobatisztaságra.

Nagyon szerettem volna a kutyát, de most még úgy érzem hogy egyáltalán nem szeretem, és hogy csak nyűg. Más elméletben takarítani utána a szart mint gyakorlatban. Meg át kellett rendezni a lakást, biztonságossá tenni neki, olyan más lett minden.

2019. okt. 30. 17:17
 10/45 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem szereted? Egy kölyökkutyát? Akit ráadásul akartál? (És ha tenyésztőtől hoztad, akkor valószínűleg nem is volt olcsó.)

Valami nagyon fura ebben az egészben. Nem volt még állatod soha?

Én macskás vagyok, ami ugye sok szempontból más, mint a kutya. Mégis, amikor elhoztam a kiscicáimat, első pillanattól imádtam őket, hiába amortizálták le a lakást hónapok alatt, hiába kellett miattuk új ajtókat felrakatni, hiába ébresztettek fel éjszakánként stb.

2019. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!