Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 éves francia buldogo...

Van egy 2 éves francia buldogom és nem szocializálódott vajon fog még?

Figyelt kérdés
Emberekre és kutyákra egyaránt támad sőt még a pónikkal/lovakkal is kikezd. Szeretnék mellé egy másik buldogot ha nem vagyok itthon akkor ellegyenek de félő hogy rátámad... kutyasuliban mennyire segítenek ezzel kapcsolatban illetve ha elviszem akkor vegyek neki szájkosarat? Előre is köszi a válaszaitokat!

2019. nov. 2. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kutyasuliban tudnak segíteni a szocializációban, de addig ne is gondolkodj másik kutyában, amíg ezt a kutyát rendbe nem hozzátok, mert szélsőséges esetben vérfürdő is lehet a vége. A két kutya nem lesz csak úgy magától el egymással, ezért ne hozz haza még egyet. Ez rossz indok a kutyavállalásra. Két kutya nem kevesebb foglalkozást jelent, hanem, főleg a ti esetetekben dupla annyit.
2019. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen természetesen nem most rögtön gondoltam a másik kutyát hanem majd ha a másik szocializálódik köszönöm a segítséged és ha elviszem a kutyát akkor vegyek neki szájkosarat?
2019. nov. 2. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg a trénerekkel, minden kutyaiskola más módszerekkel dolgozik. Biztosan szívesen adnak felvilágosítást.
2019. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2019. nov. 2. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A sorrendisegi szabalyokat tartsd be. 50 ezerert a kutyasuliban is ezt mondjak.

Meg ehezterned kell a kutyat es ott adhatsz csak jutalomfalatot az oktatason.


A bnom latta,h egy kutyat nyolc oktato kergetett,aki vegul atugrort a kutyasuli palankjan es haalra gazolta egy auto. Ezek utan otthagyta a kutyasulit.


En maganoktatot hivtam es agresszivra kezdte nevelni a kutyat ellenem. A kutyam nem hallgatott ram. Ezek utan kirugtuk. 50 ezer forintunk ment ra. Vissza se adta,mert berlet meg szamlat se adott.


Lattunk kutyakat a tukor kutyaiskolabol: ugy megfeleitettek a kutyait,h nem mert odamenni a gazdajahoz. Hiaba hivta. Az enyem meg odajott. Ennyit a kutyaisjolakrol. Mind budapesti suli /oktato.

2019. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# Kutyaiskola nem a kutyának kell, hanem a gazdának. A kutyaiskola sikere elsősorban a gazda együttműködésén múlik. Szerintem érdemes lenne elgondolkodnod, hogy te mit csinálsz rosszul, mert nem létezik, hogy minden kutyaiskola rossz, talán a te hozzáállásodon is változtatni kéne.
2019. nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!