Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves kutya meg tud tanulni...

4 éves kutya meg tud tanulni új nevet?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kutyája, de elmegy külföldre, mostani neve nekem nagyon nem tetszik, gondoltam valami hasonlóra átnevezném, de ha neki ez rossz, akkor inkább megszokom.
2019. nov. 2. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy nekem adja a kutyát, de talán ez egyértelmű volt :D
2019. nov. 2. 18:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolj a menhelyi kutyákra..akiket pl chip nélkül találnak és újra befogadnak..egykor nekik is volt nevük..majd a menhelyen átnevezték..+ az új gazdi is adott neki egyet...szóval nem lehetetlen..megtanulják az új nevüket is
2019. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A talalt utcakutyam felevesen kb 15 perc alatt jott ra,h az a neve. Szoval ra fog jonni hamar a kutyad. Ne becsuld le. Nagyon okosak.


Egyatalan nem baj. Nevezd at. Orulni fog neki,h a gondjat viseled es csaladtagkent szereted.

2019. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hírnök ***** válasza:
100%

Legjobban a tulaj fog örülni, ha visszajön külföldröl és visszakéri a kutyát.


-Brúnó, lábhoz, gyere, BRÚÚÚNÓÓÓÓ

-Bocsi ő már nem Brúnó, hanem Gyilkos. GYilkos, lábhoz!

:D

2019. nov. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes megőrzésre bízza rád vagy örökbe adja neked? Ha még visszajön a kutyáért, ne nevezd át, ha végleg nálad marad, akkor átnevezheted.
2019. nov. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!