Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb kutya sampon, amitől...

Legjobb kutya sampon, amitől szép lesz a szőre emelett az illata is nagyon tartós és nincs tele rakva ártalmas dolgokkal? Egyáltalán létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Schauma: shiny puppy

vagy

Schwartzkopf: No dandruff for dogs

2019. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Egy kutya ne legyen illatos. Neki kutya szaga legyen!

Olyan sampont használj, ami a bőrének nem ártalmas, nem szárítja ki, nem korpásodik tőle. Az, hogy melyik a legjobb a kutyánknak, függ a szőrzet hosszúságától is. Nyilván egy rövid szőrű kutyának nem olyan sampont ajánlanak, mint egy hosszú szőrűnek.

Általában a gyógynövény alapú samponok a jók minden kutya számára.

2019. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De egy kutya legyen illatos ha ben van a házba. Nekünk a kutyám családtag nem csak egy kutya . Azert is írtam ki a kerdésemet , mert biztos van olyan sampon ami gyógynövényes de egyben jó illatok kölcsönöz a legjobb barátomnak akár több napon át. Nem.mérgezni szeretném a kutyám csak jó illatot szeretnék neki . Gondoltam valaki használ ilyen sampont aki megosztaná velem a véleményét .
2019. nov. 2. 20:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Rövid szőrű amstaff
2019. nov. 2. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egy kutyának készült illatosított törlőkendő jobb, mint fürdetni sűrűn. Annyira nem tartós az illata egyik samponnak sem, hogy ne kellene sűrűn megfürdetni vele.
2019. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező! Ezt a kommentet írtad a válaszomra:


"Nem.mérgezni szeretném a kutyám csak jó illatot szeretnék neki . Gondoltam valaki használ ilyen sampont aki megosztaná velem a véleményét."


Megosztottam Veled a véleményemet, mely szerint gyógynövény alapú sampont használj a kutyád fürdetésére. Ami Neked jó illatot jelent, az a kutyád számára lehet, hogy bűn rossz, és a kifinomult szaglása miatt neki az bűzt jelent. Nekem is lakásban élő kutyám van, de még soha nem jutott eszembe, hogy megfürdessem egy olyan samponnal, amely az én szaglásom szerint nagyon finom!


Egyébként, ha azt szeretnéd, hogy "SZÉP" legyen a kutyád szőre, adjál neki minden másnap egy tojást. Az én kutyám szőrét kivétel nélkül mindenki csodálja, és azt mondják a nők, hogy bárcsak ilyen hajuk lehetne.


A 0 %-os pontozásod pedig engem nem zavar.

2019. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
A kérdező egy idióta, de legalább nem szégyelli bevallani
2019. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

A megfelelo etkezestolszep a szore az enyemnek is: minden nyersen: hal,csont,hus,tojas,zoldseg.

Pici juhturo,lazacolaj.


Soha nem kap szaraztapot v konzwrvet. Mindig friss nyers etele van.

2019. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A "kutyaszagot" valóban nagyban befolyásolja az étkezés, az enyémnek sincs szinte semmi szaga, amióta nyersezünk.


Ettől függetlenül kutyás körökben ezekről hallottam jó véleményeket:

[link]

2019. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!