Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius-k9 hám kis testű...

Julius-k9 hám kis testű kutyának futáshoz? Ezen az oldal fake vagy Real?

Figyelt kérdés

Jack Russell kutyusommal készülünk a hard dog race re. Lehet, hogy nem igazán szereti a hámokat, mivel eddig csak nyakörve volt, de hozzá fog úgy is szokni(Remélem). Jó lenne az IDC power hám neki? Mi a véleményetek róla? A HDR re gondolom jó lenne. Találtam egy Outlet et szerintetek real? Nem igazán tudom eldönteni. Bár szerintem az. És így majd féláron meg tudnám venni a három.

Itt az oldal:

[link]


Előre köszönöm a válaszokat.



2019. nov. 4. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát a k9 nem a legjobb a futáshoz.

En azt tanácsolom menj el a kutyáddal egy állat kereskedésbe ahol lehet ilyen hámot venni és próbáljátok fel ott párat, látni fogod melyik kényelmes neki melyik az ami leszorítja, és ha ott megtaláltátok az igazit akkor rá keresel neten hol olcsóbb és így az is biztos hogy elsőre jó méretet veszel. Sok sikert a futáshoz

2019. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem erdeklodj az eredeti markakereskedonel, hogy az oldal amit talatal az ovek -e. A Julius K9 mindig valaszol a kerdesekre es az biztos, hogy volt outlet-uk mert en onnan mar 2 hamot is vettem.

[link]

Egyebken a K9 ham nalunk bicajozasgoz nem valt be mert elfordul a kutyamon ( nemetjuhasz) ezert en Non-Stop hamot vettem.

Sok sikert!

2019. nov. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!