Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit használtok a kutya rendben...

Mit használtok a kutya rendben tartására?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl arra,ha hosszabb szőrű és kaki ragad a bele stb. Fürdetni nem hinném,hogy hetente jó dolog. A szőrét visszavágom de így is előfordul. Nedves törlővel elég letörölni vagy nem is tudom mit lehet még tenni. Benti kutya így még inkább számít a higiénia.
2019. nov. 5. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Hozd rendbe a székletét. Ha nem lágy, nem ragad bele sehova.

Nekem is hosszú szőrű a kutyám, de mindig tiszta a végbele körül.

2019. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A széklete rendben van,kemény összeszedéskor a füvet sem keni össze. Mégis bele tapad időnként.
2019. nov. 5. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is beleragad! Kaukázusi lányunk van,sűrűbben fésülöm a szőrét a végbele körül,így az állat eredményesebben tudja magát takarítani.
2019. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fenekén géppel nagyon rövidre vágom a szőrt, ha így is van baleset, akkor nedves törlőkendő vagy rosszabb esetben "alvázmosás".
2019. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. nov. 6. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig rövidre nyírom,ha beleragad akkor popsitörlővel kiszedem. Ha netán szétkenődne akkor mindenképpen megmosom samponnal.


De ez nagyon ritka,nem szokott beleragadni.


Lakáskutya ő is :)

2019. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendeltem kifejezetten kutya popsi törlőkendőt :D Antibakteriális. Ezenkívül még rövidebbre vágom a szőrét :) köszönöm a válaszokat
2019. nov. 7. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!