Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van kutyáknak olyan bolha...

Van kutyáknak olyan bolha nyakörv, ami nem több ezer forint, de ér is valamit?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen kellene olcsóbb megoldás..
2019. nov. 6. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Engem is erdekel sajnos nem engedhettem meg meg a dragat :( happy pet nxakorv es balhaelleni spray a helyeire az hasznal?? Ma olyat vettem neki
2019. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nincs. Foresto vagy kiltix. A többi penzkidobás. Ha csak átmeneti a pénzhiány akkor tegyél rá spot ont addig.
2019. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előttem szólóhoz csatlakozom!
2019. nov. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A természetes illóolajos az olcsóbb és nagyon jó riasztó hatású, legalábbis nálunk bevált spoton és nyakörv formában is.

PL Biospotix, mi ezt használjuk.

2019. nov. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a drága is pénzkidobás volt, mert mint kiderült, a kutyám allergiás ezekre, más megoldást kellett keresnem.
2019. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a hatékonyságot nézzük az olcsó nem összeegyeztethető vele sajnos. Ha hirtelen kell megoldás olcsóbb akkor Spot On egy hónapig az is jó. Minimum Frontline, de jobb lenne a 3D Vectra. A Frontline olcsóbb.
2019. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bolfo nyakörv, de ennek 4 hónap a hatóideje. Viszont fele annyiba kerül mint a Foresto.
2019. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!