Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud fogyni sima táppal is a...

Tud fogyni sima táppal is a kutya? Illetve idős kutyának mindenképp senior táp kell?

Figyelt kérdés

Szóval sima táp alatt azt értem, hogy sima adult, nem light. Annyi, hogy ebből kevesebbet adnék. Ez baj? Nem annyira kövér, csak picit sokat evett mostanában.

Illetve baj, ha nem konkrétan senior tápot adok egy 12 éves kutyának?

Ezt a tápot eszi, amiből nincs külön méret/fajta/kor szerint, hanem csak egyféle, több ízváltozatban:

[link]

Amióta megkóstolta, egyszerűen semmi más ételt nem fogad el. Egy betegség után a gyógytáp után a doki kipróbálásra adott 3 ízt és azóta rákattant. Pedig ebben elvileg nincs ízfokozó.

Szóval le kéne váltanom?


2019. nov. 7. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy csak én nem értem, hogy egy doki által javasolt, a kutya által kedvelt tápot miért akarsz leváltani?

Hogy fogyjon?

Akkor kicsit többet sétáljatok vele!

A zacskókon rajta van az adagolás, azt tartsd be! Ha annál többet adtál eddig, akkor csökkentheted, ha nem adtál többet, akkor ne csökkentsd, mert a kutya nem éhezhet.

2019. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért is, meg mert nem konkrétan senior.

Annyit adtam, csak nem tudom, lehet nincs is feleslege, csak én látom úgy, mert nagyon lefogyott a betegség alatt és talán hirtelen jött vissza.

Na mindegy, nem tudom.

2019. nov. 7. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!