Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves kutya kölyök kora óta...

1 éves kutya kölyök kora óta farhátat és pulyka nyakat evett . Undorítóan bántak vele . Szeretném a legjobb tápot adni neki de nem tudom hogyan álljak át a farhátról a tápra?

Figyelt kérdés

Azt tudom ,hogy tápról tápra fokozatosan ,de lövesem sincs hogy farhátról tápra hogyan csináljam .


Nem eszik meg semmit a farháton és a nyakon kívűl de elég izmos és nem is olyan vészes a bundája sem szegénynek . De szerintem a farhát nyak kombo nem igazán jó ..

Hogyan és mit csináljak ?



2019. nov. 8. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Valahogy ősszekeverném, hogy ne csak a farhátat tudja tisztán enni, táp is menjen vele, hogy szokja az ízét, aztán szép fokozatosan növelném a táp mennyiségét. Hátha.
2019. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem volt egy rossz etetés, még ha nem is a legszerencsésebb.

Hagyj ki egy koplalónapot, és a következő napon add a tápot. Keverni a húst és tápot nem szerencsés.

Hasmenése lehet, figyelj oda.

2019. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha már úgyis megszokta a húst miért nem barfozol inkább?

Hiszen a kutya ragadozó állat nem tápon él hanem húson.

Nem volt olyan rossz etetés ez, ahogy te beállítod...

2019. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha főtten kapta, akkor klopfolóval zúzd össze egy kicsit, hogy potyogjon darabokra és úgy keverj köz tápot, növelve fokozatosan a táp mennyiségét.

Ha nyersen kapta, akkor ahogy már írta vki, egy koplalónap, amikor semmit nem kap enni és másnap tisztán a tápot.

Vagy ha főtten kapta, akkor főzhetsz neki továbbra is, de komplettebb kosztot, ami nem csak ennyiből áll, ha meg nyersen, akkor barf/prey, tehát szintén ugyanez, csak komplettebbül.

Több választásod is van.

Jó kutyázást!

2019. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
A tapnal nincs putribb kaja. Annal meg a csirkefarhat is messze szinvonalasabb.
2019. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget . Barfozni nem tudok mert 20 ezer ft lenne tápra maximum . De még helyem sincs hozzá .


Köszi mindenkinek

2019. nov. 8. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Havi 20 ezerből simán lehet barfozni...
2019. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Írd le nekem akkor légyszíves mert szívesen ki próbálnám . Akárhogyan neztem a fej adagot nekem többre jött ki .



Egyébként most nézem a farhát kacsa volt és nem csirke mert a volt gazdája szerint allergiás a csirkére legalabb is ment tőle a hasa nagyon .


Elnezést az elírásért . !!

2019. nov. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!