Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétálni rossz időben?

Sétálni rossz időben?

Figyelt kérdés
Amikor szakad az eső napok óta hogyan fárasztjátok le a kutyáitokat? Ugyanúgy mintha nem is esne, vagy esetleg ilyenkor rövidebb a séta, de hosszabb a benti foglalkozás?

2019. nov. 8. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Őt semmi sem zavarja és engem sem igazán. Ráadásul nagyon sok energiája van, így úgy, ahogy szoktuk :)


De ma pl jó idő van, évszaknak megfelelő. Kell is a sok eső, + novemberben ne 18-20 fok legyen ;)

2019. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Gumicsizma nekem, esőkabát mindkettőnknek, és ugyanúgy megyünk.
2019. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Siman elmegyek vele futni. Meg -10 fokban is meg hoesesben is. Nekem is a futas a hobbim.

Elviszem siman ugyis,h en setalok orakat es a kutyam fut a reteken poraz nelkul esokabatban.

Vizallo bakancsom van es a telikabatra raveszek egy vizsllo ballont. Fejre zacsko a muborkalap ala.


Mar megszoktam. 11 eve elek igy. Otthon meg 28 fokra futok hidegebb idoben.

2019. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Rövidebb séták vannak, mivel mindhárom utálja az esőt és a hideget. Legszívesebben ki se mennének ilyenkor. Otthon többet foglalkozom velük cserébe.
2019. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Az enyém utálja az esőt, úgyhogy rövidebbek a séták olyankor. Volt, hogy a bejárati ajtón ki sem akart menni. Olyankor csak pisi-kaki, aztán játék, tanulás bent, vagy elkuckózza magát, akkor a legközelebbi esőmentes napon van nagyobb séta, játék kint.
2019. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!