Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Sétálni rossz időben?

Amikor szakad az eső napok óta hogyan fárasztjátok le a kutyáitokat? Ugyanúgy mintha nem is esne, vagy esetleg ilyenkor rövidebb a séta, de hosszabb a benti foglalkozás?

Keress kérdéseket hasonló témákban: séta, eső, rossz, idő

nov. 8. 13:15  Privát üzenet  

A válaszok

Őt semmi sem zavarja és engem sem igazán. Ráadásul nagyon sok energiája van, így úgy, ahogy szoktuk :)

De ma pl jó idő van, évszaknak megfelelő. Kell is a sok eső, + novemberben ne 18-20 fok legyen ;)

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 8. 13:30 Privát üzenet
Gumicsizma nekem, esőkabát mindkettőnknek, és ugyanúgy megyünk.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 8. 15:47 Privát üzenet

Siman elmegyek vele futni. Meg -10 fokban is meg hoesesben is. Nekem is a futas a hobbim.

Elviszem siman ugyis,h en setalok orakat es a kutyam fut a reteken poraz nelkul esokabatban.

Vizallo bakancsom van es a telikabatra raveszek egy vizsllo ballont. Fejre zacsko a muborkalap ala.

Mar megszoktam. 11 eve elek igy. Otthon meg 28 fokra futok hidegebb idoben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 8. 19:32 Privát üzenet
Rövidebb séták vannak, mivel mindhárom utálja az esőt és a hideget. Legszívesebben ki se mennének ilyenkor. Otthon többet foglalkozom velük cserébe.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 8. 21:52 Privát üzenet
Az enyém utálja az esőt, úgyhogy rövidebbek a séták olyankor. Volt, hogy a bejárati ajtón ki sem akart menni. Olyankor csak pisi-kaki, aztán játék, tanulás bent, vagy elkuckózza magát, akkor a legközelebbi esőmentes napon van nagyobb séta, játék kint.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 9. 08:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azok az emberek akik láncon, kennelben, bezárva tartják, és sose viszik sétálni a kutyájukat, azok nem bírják felfogni, hogy ez rossza kutyának?
Tényleg rossz ember az, aki a kerti kutyáit nem viszi minden nap sétálni?
4hónapos német juhász. Folyamatosan húz és ugat ha elmegyünk sétálni. Mit csináljak?
5 hónapos kölyök, ma került hozzám, rossz környezetből hoztam el. Be is oltattam, Vanguard Plus CPV-t kapott. Vihetem sétálni, vagy kutyák és egyéb állatok közé?
Ha valaki nem mindennap viszi sétálni a kutyáját rossz gazda?
Ha rossz az idő, zápor, vihar, akkor hova mentek olyankor a kutuysokkal sétálni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!