Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos az amstaffom....

8 hónapos az amstaffom. Szerintetek jól fejlődik? Nem túl kicsi? (Kép)

Figyelt kérdés

Szuka, 24-25 kg. Valamiért mindig kisebbnek látom, de lehet csak én vagyok a hülye, mert egész nap Vele vagyok és nem veszem úgy észre, hogy nőne. Nem túl kicsi?


[link]

[link]


Ez a kettő képem van csak, ezek mostaniak.


2019. nov. 8. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a képen nem látszódnak az arányok, de amúgy szép kutya.

Törzskönyves? Az, amin ott vannak a felmenői, ősei.

2019. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan kép jobb lehet amin áll és az egész teste látszik oldalról.


Mérd meg a marmagasságát. Még valamennyit nőni fog, de

inkább szélesedni (mellkas, koponya)

Amúgy nekem jónak tűnik, nem hinném hogy nagyon kicsi. Én ismerek alacsony amstaffot, ami ráadásul aktívan sportol is így szikár és még kisebbnek tűnik. Jó agyú fürge mozgékony kutya, fajtatiszta, törzskönyves és a legjobb magyar kennelből van. Ilyen ez a genetika :D

2019. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Azert,ha nyers marhaval,nyers hallal etetned meg nyerscsonttal meg zoldseggel kizarolag,akkor sokkal izmosabbnak kene lennie es nehezebbnek. ( A kepeidrol nem latszik,h milyen az izomzata illetve ,h fiu vagy lany.


Enyem 8 honaposan 28 kg volt. Most tartunk 31 kg-nal,de meg 3 eves koraig szelesedik a dragam. Rengeteget futunk egyutt is meg birkoztatom anyam bulljaval. Az is izmositja. Birkoztasd mas kutyakkal rwndazwresen. Legabb szocializalodik meg jo szorakozas is neki jatszani mas kutyakkal. A birkozas izmosit nagyon gyorsan!! (Magamon is tapasztaltam)


A genetika meghatarozza,milyen szeles lesz stb nagy vonalakban. A kaja es sport az csak egy masik resze.


Meg messze kemenyedni fognak a vonasai. A rendszeres csontevestol fejlodik ki a fejizomzata olyan szep vadallatra. ❤️

2019. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként igen, törzskönyves. Anyja, apja is elég szépek. :)
2019. nov. 8. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnik kicsinek. Gyönyörű kutya. ❤️
2019. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2019. nov. 8. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Szép nagyon . Mivel eteted ?
2019. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# Legfőképp táppal, (Happy Dog) prémium minőség. Meg néha egy kis házi kosztot/maradékot kap.
2019. nov. 9. 08:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyémet folyamatosan kicsinek és nyeszlettnek látom . Kan 1 éves 2 hónapos . 32 kg .


De az utcán meg mindenkitől (idegenek ) azt hallom hogy úristen milyen izmos meg milyen szép .

Szóval én mindennap látom nekem nem tűnik fel hogyan fejődik a kis majom :)


Ezért kezdtem el fotózni . Minden hónapban csinálok róla képet legalább 3 szor és ossze hasonlítom a képeket.

2019. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!