Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya ugat/vonyít/nyögdéc...

Ha a kutya ugat/vonyít/nyögdécsel álmában mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy nem szabad ilyenkor felkölteni... De ha elkezdi akkor elég sokáig csinálja, persze cuki meg minden, de a mindenbe belekötős szomszédot ez nem érdekli. A kutyi mostanában egyre gyakrabban nyomja az éjjeli magánkoncertjét, és mivel panelban lakunk gondoltam, hogy felébresztem, de már volt, hogy ijedtében rám mordult(bár megértem, ki tudja mit álmodott én meg felköltöttem). Szerintetek mit tudnék tenni?
2019. nov. 9. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor az en kutyám csinálja ezt akkor en úgy ébresztem hogy szólok neki és nem hozza érek. Ha látom hogy almában fut van hogy csak azt mondom neki fogd meg aztán hogy lábhoz.

Esetleg annyit tudsz csinálni hogy hangszigeteled a közös falat lehet kevésbé zavarhatja a szomszédot de attól téged meg fel kelt éjszaka.

2019. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám simogatásra jól reagál álmában és lenyugszik.
2019. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En a sajat csorgooram se hallom meg. Az elettarsamet se,pedig nagyon hangos ‘regi telefon’ csengohangu. Igy nem torodok vele.


Misrt lennel koteles ejjel virrasztani ??

2019. nov. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem hallom meg, szerencsére nagyon mélyen alszok, csak akkor szoktam hallani, ha sokáig ébren maradok és ő már alszik. Bár a szomszédnak szerintem szuperhallása van, mindenkibe valamiért beleköt :)) az indok természetesen az, hogy kisgyereke van és a panelban este 8 után síri csendet szeretne... Ami érthető is lenne, ha az a "kisgyerek" nem töltené lassan a 10 évet...
2019. nov. 16. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!