Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti adtok már ruhát kistestű...

Ti adtok már ruhát kistestű kutyára?

Figyelt kérdés

Francia bulldogom van, nyilván a téli kabátjait még nem adom rá, azt csak hóban és amikor tényleg hideg van, viszont van neki egy pár pulóverje amit akkor szoktam ráadni mikor még nincs az az igazi hideg, de már kell valami?


nem tudom eldönteni hogy kell e már vagy nem. nálunk most olyan 8-10 fok körül van somogyban


2019. nov. 9. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
7 kilós keverékem van, alig van szőre. A lakásban is rá kell adni ha 19 fok van mert remeg. Sétánál csak 10 fok körül szoktam.
2019. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Tele a város pulcsis kiskutyákkal. De úgyis látod, ha fázik, nem?
2019. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szomszédom törpe tacsit már pulcsiban viszi le :)
2019. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, csivaváim vannak. Enyémek 10 fok alatt fáznak. Van 2 pulóverük (kötött polár illetve plüss anyagú) és egy téli kabátjuk. Havas időre pedig Pawz cipő, mert konkrétan lefagy a mancsuk. Nem divathóbort miatt.
2019. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is adok már rá, 1 hónapja. :)
2019. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En mar 16 fokban vekony sportpolot adok a 1,5 eves amstaffomra. 14 fokban mar belul szoros golfpolot. 10-12 fokban szelallo biciklis pulcsit.


Megfelelo testsulya van,sokat fut szabadon,egyutt is jarunk,de fazos.

2019. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esőkabátot már adok rá, még nem fázik, de hosszú szőrű, és utálja az esőt. Béleltet majd hidegebb időben kap, benti kutya, így nem növeszt akkora téli bundát, hogy a mínuszokban elég legyen.
2019. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, akkor szerintem már bőven ráadhatom a pulcsit. másfél éves lesz és az első telünkkor még kicsi volt és akkoriban kapta meg az utolsó oltâsait amikor már hó volt, szóval egyből úgy kezdtük a sétát hogy kabát meg minden, így ez az csípős őszi időszak kimaradt nálunk hogy mit kell felvenni. amúgy nem fázós, csak amikor már tényleg tél van és hó, de mivel ajánlott a francia buldinak a ruha a rövid szőr miatt, és mivel nincs aljszőrzete, úgyhogy akkor rádobom a pulcsit
2019. nov. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!