Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 kutyának inkább egybe...

3 kutyának inkább egybe legyen egy nagy kutyaház vagy 3 külön-külön? Illetve javasoljátok, hogy a ház maga egy fűtött (kb.10-ig) helységben lesz.

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 21:38
 1/5 Gorgonzola ***** válasza:

Akkor most a kutyaház(ak) a te házadon belül lenne? Mert akkor nincs szükség egyáltalán kutyaházra, inkább vegyél három kényelmes, memória habos kutyafekhelyet :)


Hogy hány ház kell, az attól függ hogy viszonyulnak egymáshoz a kutyák. Ez úgyis kiderül néhány nap alatt, addig pedig várhat a dolog. Ha akarsz készíthetsz kézműves fekhelyeket, hogy azért mégsem a földön kelljen aludniuk. Nem mondom hogy nagyon tartós lesz, de ha szerencsés vagy pár napot kibír.

2019. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, egy fűthető melléképületben lennének.
2019. nov. 11. 21:55
 3/5 anonim válasza:
53%

Gondolod, hogy majd úgy lesz, hogy mindegyik elfoglalja a maga házát és élnek, mint Marci hevesen? Hajaj... Egy kutya nem úgy működik. Én csináltam az én két fiúmnak külön házat, technikailag mindkettőt használják,csak nem egyszerre. Odamegy az egyik, befekszik, jön a másik és bepréseli magát, átmászva a másik fején.


Szerintem egy nagy ház praktikusabb.

2019. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk régen külön házban voltak és tisztelték egymás területét. Mondjuk nem egyszerre hoztunk 3 kutyát, így meg volt köztük a rangsor ahogy időrendben jöttek. Viszont a mostani 2 egy ólba préseli be magát és melegíti egymást.
2019. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Csinálj egy nagyot meg 3 kicsit 😃😃😃
2019. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!