Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retrievernek és németju...

Golden retrievernek és németjuhásznak milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mindkettő kölyök. Jelenleg a happy dog juniort használjuk. Ez megfelelő? Tapasztalatokat aki ezt használja előre is köszönöm.

2019. nov. 12. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen megfelelő táp, én is ezzel etetek többnyire. ha esetleg tudsz rá többet szánni akkor ajánlom a britet. ha meg a pénz nem akadály, a royal caninnek van kifejezetten németjuhászra szabott kölyöktápja, bár nagyon horror áron.
2019. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Nemrég még azt kérdezted hogy mwlyik fajta az ideális nektek. Most meg már van mindkettő? Az kemény. Biztos szapis beteges kutyák. Sajnálom szegényeket.


A táp az nem a legjobb...sőt szerintem kifejezetten szar.

Azt egyék egy ideig amivel a tenyésztő etette őket. Ja? Nem tenyészetből vannak? akkor mindegy mert ugy is betegek lesznek.

2019. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem kritikákat vártam utolsó. Mellesleg, igen, valójában ők nem a mi kutyáink, csak jelenleg vannak nálunk. De nem tartozik rád. Az első válaszolónak viszont köszönöm a válaszát.
2019. nov. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!