Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik menhelyről visznek...

Akik menhelyről visznek kölyköt, hogyan tudják kiválasztani azt az egyet, akit haza visznek úgy, hogy utólag se bánják meg?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Én csak azt bánnám meg, hogy nem az összeset hozhatom el!

Hogy lehetne megbánni egy kölyköt?

Az még egy tisztalap, olyanná válik, amilyenné teszed.

Ha megbánod, hogy Fifikét, vagy Morzsikát hoztad ki, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz!

2019. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha szülsz egy gyereket honnan tuod hogy nem bánod meg hogy pont őt szülted?
2019. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ezt valahogy érzi az ember, hogy ő az igazi. Sose jutott eszembe gondolkodni ezen, pedig a kutyám tesója is nagyon édes volt, és sajnáltam, hogy nem hozhatom el őt (is).

Ismerősöm azt csinálta, hogy bàr volt kinézett kölyök a menhelyen egy facés poszt alapján, de nem "foglalta le", csak elment a nyílt napon. Úgy volt vele, hogy amelyiküknek az ő kutyájának kell lenni abból az alomból, azt úgysem viszik el.

2019. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Igaz, én nem kölyköt hoztam, de amúgy ez érzésre megy. Illetve nyilván beszélsz a gondozókkal és azok közül, akikkel megfelelően tudnál együtt élni, közülük választasz.

Kölyök esetében meg kb azt kell tudni, hogy nagyjából mekkorák lesznek, milyen az energiaszintjük, mivel a jellemét már Te fogod alakítani.

2019. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%

2/4 ez rohadt nagy baromság.a gyerek nem kutya,a kutya nem gyerek! Ökörló

Kérdező,ha szerencséd van,a kutya fog kiválasztani téged!észre fogod venni

2019. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lutri.


Ezért nem is viszek soha kölyköt. Én nagytestű kutyát szeretnék egy erősebb jellemmel. Ismerek olyat akinek csivava kölyköt adott a menhely aztán amstaff lett belőle. Fordítva is simán elsülhet

2019. nov. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kölyökként került hozzám, de mentettem van nekem is. Neten néztem meg először, aztán egyeztettük, hogy mikor tudok elmenni személyesen megnézni. Elvittem sétálni egy körre, aztán mikor indultam haza, a kutya elindult utánam, hogy jön velem. Nincs autóm, így akkor nem hoztam el, elkezdtem fuvart keresni, aztán este felhívtak, hogy el tudnák hozni, mert arrafelé megy tőlük haza valaki kocsival.

Voltak kezdeti nehézségek, de nem bántam meg, azóta az árnyékommá vált, és a szomszédaim is igazolni tudják, hogy nyugis kutya.

2019. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!