Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem féltek amikor az utcán...

Ti nem féltek amikor az utcán elmentek egy pitbull mellett? Én ha tehetem átmegyek a másik oldalra, vagy félrehúzódok amíg elmászik. Félek hogy nekem ugrik, főleg amikor már messziről néz. Férfi 40+.

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 19:58
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
14%
Szia! Én is félek de a kicsi kutyáktól nem igazán csak akkor amikor látom hogy agresszív. A nagy kutyáktól meg elhúzom a csíkot.
2019. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
53%
Nem... 19 éves lány, 3 kistestű kutyával.
2019. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%

Én csak a palotapincsiktől félek, vhol taszítóak :D


Férfi 40+.

2019. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
15%
én igen
2019. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy! Én imádom a bull típusú kutyákat :) a legtöbb esetben a kistestű kutyák sokkal idegesítőbbek számomra, kis pukkancsok. Szerintem sok minden a gazdin múlik...


A Noé állatmenhelyen lehet önkéntes alapon kutyát sétáltatni, múltkor egy felnőtt amstaff kant vittem ki. Akkor "találkoztunk" először, és elképesztően kedves, nyugis kutya volt, semmi nyoma agressziónak.

2019. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
23%
Volt olyan, a cigannyal mentünk az utcán, azt 1 dilo par sétáltatta a nagy dobbermant vagy miaz xD Úgy, hogy ők 50m-re voltak a kutyától, azt a kutya meg full szabadon volt dik… More mondom menjünk be, ez megöl minket, aztmondja nem félek én, közelebb jött a kutya dik azt beszaladtunk a kerítésen belül.. xD Jobb félni mint megijedi bátya azt mondom, ha pitbullt látsz szaladj el, vagy álcázd magad buktának, mert azt nem szeretik.
2019. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
35%

Imadom az eros es nagy kutyakat. Foleg a staiikat meg piteket. Legszi esebben mindet jol megpuszilgatnam.



Ha nem tamadod meg a gazdajat,nem nyul hozzad a pit vagy amstaff. Ja megtamadod a gazdit,megyemmisit. Ugyanez betoronel is. A betorot megoli. Szemely es teruletvexelemre tartjak.


Nem wrdemes felned,ha nem tamadod meg a gazdajat. Anelkul max odamegy es figyel,szaglaszik vagy radtapancsol egy simiert.

2019. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%

A pitbullok, amelyek harcra voltak nevelve, sosem szabadott, hogy emberre menjenek. Mindig csak más állatra. Egy ilyen kutya sem fog neked menni, emellett kétlem, hogy pont ilyen múlttal rendelkező kutyák szambáznak az utcán a gazdáikkal. Kivéve ha valami c.gányfaluban élsz.

Ha egyszer viszont mégis kifognál egy agresszív kutyát, a legrosszabb amit tehetsz, ha félsz tőle, hirtelen mozdulatokkal arrébb ugrálsz, stb

Én személy szerint nem félek tőlük, semmilyen rossz tapasztalatom nincs bulltípusú kutyával, viszont nem egy szapis, rossz idegrendszerű kistestű kutyát láttam már, aki elkapta egy random járókelő bokáját, visszafogott a saját gazdájára, odament vegzálni 5x akkora kutyákat. Csivavák, pincserek, stb. Tőlük se félek, de nagyobbnak látom az esélyt, hogy egy ilyen kutya ok nélkül harap :D

2019. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%

A mi pitbullunk egyáltalán nem agresszív. Már az első találkozáskor (örökbe fogadtuk) is nagyon barátságos volt, csóválta a farkát. Többi kutyával is jól kijön a futtatóban.

Normálisan nevelve nem lesz agresszív.

Kezdetben a mienk is ugatott mindenkire, mert az előző helyén így lett "nevelve", de erről kb két hét alatt leszokott. De ezalatt a két hét alatt is csak ugatott, soha nem akart megkapni senkit.

2019. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

Miért félnék?


Miért ugrana neked? Még ha egy valódi harci kutya (mármint amit arra használnak) menne is el melletted, rád se hederítene. Kutyákkal harcol, emberekkel SOHA. Ha egy harcra használt kutya agresszívan viselkedik egy emberrel, azt nem szaporítják tovább.

(egyrészt semmi oka annak lenni, másrészt nem szabad megharapnia azt, aki meccs végén szétszedi a két verekedő kutyát)


Szerencsére ma már nem használják őket erre.

2019. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!