Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kis kutyam savasat hany?

A kis kutyam savasat hany?

Figyelt kérdés
Egesz este oklendezett de nem hanyt ki csak leg elosszor egy nagyobb hus darabot egy kis körömnyit nem olyan hatalmasat. Csak oklendezik de nem jon belolle semmi. Kakil, pisil ugyanugy. De oklendezik folyamatosan az elobb ilyen savas szeruseget hanyt ki. Valaki esetleg tapasztalat ? Mindenkepp hivjak alatorvost vagy csak tul lett etetve vagy egyeb dolog?
2019. nov. 14. 07:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi es azt elfelejtettem irni hogy 8 hetes pedig ezzel akartam kezdeni. Tegnap kapta meg a masodik oltasat. Lehet az oltas mellekhatasa?
2019. nov. 14. 07:02
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen es egy keveske savasat is hanyt. Bocsi de annyi mindent akarok irni hogy elfelejtem...
2019. nov. 14. 07:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kiskutya nagyon gyorsan kiszárad és elpusztul a hányástól ha nem viszed orvoshoz.
2019. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én orvoshoz vinném. Mivel nem egyszer öklendezett fel valamit, hanem azt írod, hogy egész este, és még most is.
2019. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, mit evett.

"egy nagyobb hus darabot egy kis körömnyit"

Ez pl milyen húst jelent?

Ettől függetlenül ilyen pici, ennyire fiatal kutyánál ajánlatos a doki.

2019. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos mielőbb!
2019. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!