Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fél a kutya a kajától?

Miért fél a kutya a kajától?

Figyelt kérdés

Jutalomfalattal oktatom, rendesen megy is, de néha csak kiköpi és ugrál és mintha félne tőle eltávolodik ugrik egyet, megtámadja :D


Most adtam neki fogtisztító jutalomfalatot, vmi mentolos halacska formájú zöld izé... de úgy pattogott mint egy kecske és ki akart futni a világból tőle...


aztán lassacskán egyszer csak megnyalta, de még akkor is félt tőle, majd ráharapott és mostmár nyúzza


2019. nov. 14. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fél tőle, hanem játszik. Általában akkor csinálnak ilyet, ha valamit nem ismernek, idegen nekik, próbálnak játszva ismerkedni.
2019. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mentolt nem adunk es nem kenu k kutyanak!!!!!! Tilos!!!
2019. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

milyen kenu?


de hát zooplusról rendeltem, gondoltam csak szabad

2019. nov. 14. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt a játékot nyugodtan odaadhatod neki akkor is ha mentolos nem árt neki!

Az én kutyám meg szerette a negro cukrot, mindig szépen elnyalogatta, 16 évig élt, nem gondolom hogy bármennyire is ártana a mentol nekik...

2019. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Hunter menta ízű snackjével könnyűvé válik a fogápolás. Ugyanis a fogápoló anyagokkal ellátott, természetes Peppermint Snack rágás közben tisztítja a fogakat. A mentaíz pedig emellett még friss, kellemes kutyaleheletről is gondoskodik. A Hunter Peppermint Snack segíthet a fogkő ill. a barna foglepedék képződésének elkerülésében.

Nem tartalmaz mesterséges ízesítő- & színező anyagokat

Ápolja a fogakat

Friss leheletről gondoskodik

Mentával készül



Nem sokáig kötötte le, kicsit megrágcsálta aztán már nem érdekelte

2019. nov. 14. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző kutyusunk is csinált ilyet, de csak szórakozott vele játszott. Amikor befejezte vagy megette vagy otthagyta, de nem félt tőle :D
2019. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lent volt a padlón, odament hozzá mikor észrevette, hogy van vmi ott, megszagolta és mint akit kilőttek elfutott a szoba másik felébe :D
2019. nov. 15. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!