Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya keservesen ugat,...

Ha a kutya keservesen ugat, amikor bemegyünk a szobába, akkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Rászólás nem működik, vagyis igen: elfekszik és abba hagyja, 20 mp-ig, aztán kezdi elölről. Éjjel bezárva alszik a kis puha ágyában.Nyitva szoktuk hagyni az ajtót, hogy lásson minket, de most ez nem vált be...


Most azt csináltuk, hogy nem zártuk rá kennel ajtót, hanem a szobánk ajtaját csuktuk be, hátha abbahagyja...


Abba is hagyta, elment aludni, de lélekben tök szarul érzem magam...


Jó ez így? hogy tanulja meg, hogy nincs gáz, vissza megyünk majd hozzá? vigyek neki most jutalomfalatot? hogy okos? 14 hetes


2019. nov. 14. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Nehogy oda menj hozza ha elment és csendben van!!! Főleg ne jutalom falattal.

Gondolom akkor veletek van egész nap.

En úgy csináltam míg kicsi volt hogy 9. Vagyis az első hét otthon mindig velem volt jött mindig utánam meg WC re is, de a 10. héttől mindig magára hagytam először 5percre hagytam a nappaliba zárva hallgattam hogy mit csinál ha csend volt vissza mentem, ha sírt akkor nem aztán folyamatosan növeltem az időt. De ha sír akkor nem szabad vissza menni mert ő azt fogja hinni hogy így hív titeket.


Amúgy ezt a problémát hívják szeparációs problémának.

Nézz után

2019. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vegyél macskát, az legalább nem veri fel az egész utcát az ok nélküli ugatásával.
2019. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!