Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek (aki etette!...

Mi a véleményetek (aki etette! ) a SPECIFIC kutya tápokról? Állatorvosokon keresztül kerűl forgalomba. Sok véleményt átolvastam, de erről nem találtam semmit.

Figyelt kérdés
A kutyus 3 hónapos roti. A táp amit eszik; Puppy Large & Giant Breed.

2019. nov. 19. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

Nemreg dobtam ki 16 ezer huf os orvosi gyogytapot. Meghalt a kutyam .

Rendes nyershust,csontot es holdseget adok az amstaffomnak. Kiskoratol nyers marhan tartja a tenyeszto az osszes kutyajat.

2019. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kölyök kutya hogy tudja megenni a nyers marhát?
2019. nov. 20. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kiállításon nyertünk egyszer Specific tápot, hát nagyon jó, komolyan, az egyik legjobb, amit valaha adtunk nekik. Kevesebb is elég belőle, olyan jól hasznosul, normális lesz tőle a széklete és nem olyan plöttyedt-bűzös, mint a gabonával felfújt tápoktól, jó illata van és nem cefre-beütésű, mint némelyiknek, és a kutya is imádja. Sajnos most nem engedhetjük meg, de többször is vettünk az állatorvosnál korábban. Ha kiskutyát hoznék majd melléjük (már öregednek), én ezzel etetném.
2019. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsinek daraltan kapjak a marhat. A tejfogakkal is mar siman ragjak meg a hust kesobb.
2019. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!