Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámnak nagyon meleg a...

Ha a kutyámnak nagyon meleg a füle akkor begyulladt?

Figyelt kérdés

Kutyám mind2 füle meleg de a kedve jó és nem levert. A fejét gyakran rázza főleg akkor amikor bármilyen formában hozzá érek a füléhez pl.: miután megsimogattam.

De ezek mellett van étvágya meg minden.


Szerintetek?


Válaszokat köszi!



2019. nov. 20. 17:02
 1/10 anonim válasza:
Úgy tudom gyulladásnál a szaga is elég erős.
2019. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonló baja volt az én kutyámnak. Eleinte csak rázta a fejét , látszólag ok nélkül, semmi küső jel, mire észrevettük a bajt már erősen gyulladt volt a füle. Mindenképp nézesd meg h még csírájában elkapd a bajt, mi sokat szenvedtünk vele mire helyrejött!!
2019. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben úgy lesz!
2019. nov. 20. 17:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Az Otodine fültiszitó segíthet? Mert az van itthon. És az képes a gyogyításra? Illetve az állatorvos milyen szerrel kezeli?
2019. nov. 20. 18:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Tulmelegedett a kutya. Engedd ki a levegore,ha ki akar menni vagy a konyhakore huteni magat.
2019. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az Otodine fültisztító. Akkor is szokták használni, ha utána szükség van gyógyszerre a fülben.

Minta kell a fülből, mert lehet atka, gomba, vagy másféle fertőzés.

Sokszor a telt bűzmirigy okozhat fülgondokat.

2019. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én mint aki nem ért hozzá szerintem gombás mert a váladek elég barnás szinű miutan otodinnel kimostam a fülét.


Ezt az állatorvos megtudja csinálni háznál is? Mert faluban élek és elég macerás lenne elvinni városba.

2019. nov. 20. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Orvostól függ, milyen alaposan akar kezelni.

Vagy elfogadod a háznál vett, vattán lévő minta láttán megállapított fertőzés kezelését, vagy megkéred, küldje el a laborba .

Az utóbbi többe kerül, de célzottan lehet majd kezelni.

2019. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Anya szerint az új állatorvos nagyon korrekt. A körzeti allatorvos egy vénf sz de a távolabbi akit külön pénzért kell majd kihivni egy korrekt fiatal ember. Ugy hogy megbizok majd benne.
2019. nov. 22. 18:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerül kideríteni, hogy van-e baj, vagy nincs.
2019. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!