Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom hogyan döntsek?

Nem tudom hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Sajnos 1 év daganattal való küzdelem után el kell altatni kutyusunkat. Nem bírja tovább már, egy igazi hős. Holnap háznál altatják el, egyszerűen nem vesz rá a lélek hogy ott legyek. Szüleim lesznek vele, mondták hogy nem muszáj ott lennem. Nem magam miatt nem akarok, nem az én lelkem miatt, így is egész nap sírtam, munkahelyen is. Egyszerűen nem tudom végignézni. Nem tudom hogyan döntsek...
2019. nov. 21. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Mi a kérdés, mit kell eldöntened?
2019. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Akármennyire fájna, én nagyon bánnám, ha nem lennék mellette az utolsó órákban.


Legyél erős, és részvétem!

2019. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Szeretted a kutyát? Társak voltatok? Kaptál tőle vidám, boldog órákat?

Azt hiszem, annyit megtehetsz a kutyádért, hogy álomba merülése előtt azokat érezze maga körül, akikkel élte az életét.

"Nem magam miatt nem akarok, nem az én lelkem miatt, így is egész nap sírtam, munkahelyen is. Egyszerűen nem tudom végignézni. "


De, magad miatt maradnál el mellőle a legnehezebb pillanatban.

2019. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maradj vele a végsőkig később meg fogod bánni. Utánna sirhatsz de én nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy "cserben" hagytam a társam. Ő melletted volt mikor kellett legyél te is mellette.
2019. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd cserben. A hiányod érzésével menjen el?

Ne légy önző. Ő meg fog halni. Te tudsz segíteni neki, megtagadod tőle?

Szenvedni fogsz? Igen. Túléled? Igen.

Egy hétig csak sírtam, nem tudtam bemenni dolgozni. Soha nem bántam meg, így köszöntem meg az együtt töltött éveket.

Sok éve már. Még most is kijárok a sírjához.....pedig "csak" egy cica volt. Most is sírok.

2019. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két hónapja halt meg a kutyám, igaz, hogy műtötték, és "csak" összeomlott a keringése a szállítás előtt. Apám mindig mondta, hogy az ő kutyája, mert ő eteti, ő vigyáz rá. Igen ám, de az utolsó percekben én voltam vele, simogattam, beszéltem hozzá és ilyenkor megkérdezném tőlük, ha az ő kutyája volt, miért nem volt képes rá hogy vele legen az utolsó percekben.


Anyám is ezt mondta, hogy ő nem lett volna rá képes.


De kérdem én, hogy akkor ki kutyája volt, ha ők nem voltak vele az utolsó percekben hanem magamra hagytak?

2019. nov. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!