Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát mennyiért lehet elaltatni?

Kutyát mennyiért lehet elaltatni?

Figyelt kérdés
Meguntam már, se időm, se energiám gondoskodni róla, + még nem is olcsó a fenntartása. Elajándékozni nincs kinek. Humánus megoldást akarok neki, így gondoltam elviszem az állatorvoshoz altató inekcióra. Azt hallottam eléggé drága dolog, tud valaki infót mennyiért csinálja?

2019. nov. 22. 05:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem humánus. Milyen kutya? Hol éltek?
2019. nov. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem altatja el a doki se ha nem gyógyíthatatlan/szenvedő kutyáról van szó. +add be inkább menhelyre, onnan még van esélye normális gazdát találni.
2019. nov. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%
Nem altatják el csak úgy. Én pár éve a német juhászomat altattam el. Nem azt az orvost hívtam ki hozzá, akihez jártunk, így ő nem tudta a kutya múltját, hogy mióta kínoztam előtte, hogy csak még egy hetet éljen, csak még egy hetet, még egy hetet. Amikor már üríteni sem tudott felkelni, bevittem a házba, kihívtam ezt a dokit, ő pedig részletesen kikérdezett előtte, csak ezután csinálta meg. 7000 ft- ot fizettem, ebben egy nyugtató és egy méreginjekció van benne. Kegyetlenül fájdalmas érzés fogni a kutyád fejét, miközben tudod, hogy éppen megölik. Inkább keress neki egy jó gazdát, te meg felejtsd el a kutyázást egy életre, nem neked való.
2019. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Hirdesd meg. Nem hiszem hogy képes lennél rá, csak azért mert esetleg a cukimuki kölyök kutya felnőtt. Nem tudom mit szóltál volna,a ha mondjuk kis korodban, mikor drága volt a pelus, a szüleid ezt mondták volna, hogy nincs energiájuk gondoskodni rólad és sokba is kerülsz
2019. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy rokon halálakor a kutyáját simán elaltatta az orvos. A menhelyek tele vannak. Egy idős keverék pedig senkinek sem kell.
2019. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Azért te is nyugodtan megdögölhetnél, kedves kérdező! :*
2019. nov. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Remélem megcsúszik a doki keze és neked adja be a T61-et. Mindenesetre szerencsére működik a karma, kívánom neked, hogy egy otthonba végezd majd, teljesen egyedül. ;)
2019. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
A nem várt gyermeket is normális szülők örökbe adják, árvaházba, de NEM nyíratják ki! A kutyát is meg lehet hirdetni több tucat online felületen, biztos akad valaki, aki magához veszi. De ez nem humánus, hogy el akarod venni az életét, csak mert te meguntad.
2019. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
100%

Ahogy elöttem is írták, add be menhelyre. Ott még van esélye egy gazdit találni. Vagy hirdesd meg Facebookon, Jófogáson... hasonló platformokon!

Joga van az élethez!

2019. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtam, hogy ez igen randa troll kérdés.

Vajon miért lett törődve?

2019. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!