Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatvédőrséghez lehet még...

Az állatvédőrséghez lehet még jelentkezni? Illetve hány éves kortól lehet?

Figyelt kérdés

Találtam ezt a linket: [link]

De ez ma volt és gondolom el kellett volna menni beszélni velük. E-mailba lehet jelentkezni? Leírni, hogy miért szeretnék a tagja lenni? Hány éves kortól lehet jelentkezni?


2010. júl. 19. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jól hangzik én is szeretnék ilyennel fogllkozni, de én sem láttam ezt a hirdetést időben... én vas megyéből vagyok, ha jól látom ezek országosan kerestek volna embereket... Nekem ez nagyon tetszik!imádom az álaltokat és én sem bírom nézni ha szenvednek... Miért nem láttam előbb ezt a hirdetést... te jelentkezel utólag talán? bár elmenni személyes interjúra sem lett vna közel sajnos... :(
2010. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nekem sem lett volna közel elmenni az interjúra. Én pedig Borsod megyében lakok és 16éves vagyok. Viszont önkénteseket keresnek és nem tudom hány éves kortól lehet. A menhelyre önkéntesnek elmehettem 16évesen. Írjunk nekik e-mailt, hogy utólag szeretnénk jelentkezni? Én is tegnap este vettem észre a hirdetést...
2010. júl. 19. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj egy emailt, nincs mit vesztened. Ha a korodnál fogva hivatalos ügyekben, eljárásokban nem is tudsz tevékenyen részt venni, ideiglenes befogadással, felvilágosítással, információgyűjtéssel, hirdetéssel (gazdikeresés), stb. segíthetsz. Ha kutyát mentenek, azt el is kell helyezniük valahol - gondolom én, de nem ismerem a működési rendszerüket.
2010. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Írok akkor nekik :)
2010. júl. 19. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!