Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért félnek lemenni...

A kutyák miért félnek lemenni a lépcsőn? Láttam ma egy nőt, volt vele egy harci típusú kutya (rottweiler), álltak az aluljáró elején és a kutya nem akart lemenni, látszott hogy félt. Végül ölbe vette és úgy vitte le.

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem félnek, csak fáj nekik a sok lépcsőzés.
2019. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
A kolykok meg nem szoktak hozza. Majd megszokja,ha kevesebb lepcsofokkal kezdi meg jutfalattal tanitja.
2019. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem félnek, mint ahogy előttem írták más probléma van a háttérben.
2019. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Négykézláb más a testsúly-elosztás lépcsőn lefelé, mint nekünk. Próbáld csak ki, rögtön rájössz, nem is olyan egyszerű négykézláb a lépcsőn lefelé!
2019. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem a kutyák félnek a lépcsőn, hanem egy-egy kutya .

Ahogy van olyan természetű kutya is, amelyik pl magasság félős.

Ezen kívül igen sok dologban vannak egyéni különbségek a kutyáknál fajta jelleg nélkül is.

2019. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fél, de lehet, hogy fáj valamie, vagy csak simán nem akar. Én 9. emeleten lakom, nem gyakran romlik el a lift, de egyszer pont úgy jött ki a lépés, hogy sétára indultunk és akkor volt rossz. Valahogy le kellett menni, a kutyám nem volt hajlandó megindulni lefelé, úgyhogy ölben kellett lesétálnom vele (szerencsére nem több 10kg-nál). Amúgy a rámpás kis lépcsőn a tömb bejáratánál sosincs gond, ott soha nem a rámpán jön, de ezt a muszáj lépcsőzést szerintem soknak érezte (nem mintha én nem bosszankodtam volna miatta). Egyébként egy meredekebb domboldal jobban kifog rajta, mint a lépcső, tériszonyos, túráztam már vele olyan helyen.
2019. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*valamije (nem nyomtam le elég erősen a "j" karaktert, bocs)
2019. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzem ez a kérdés csak a "harcikutyázásra" akar rámenni. Amennyiben tévedek, bocsánat.
2019. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"harci típusú kutya (rottweiler)"


A roti nem harci típusú kutya. Simán roti.

Azért megnézném azt a nőt, aki egy rotit csak úgy felkap és levisz egy lépcsősoron.

2019. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!