Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek foxi kutyusa van és a lakásban tartjátok, nehéz a nevelése, betanitása?

Figyelt kérdés

#foxi3
2019. nov. 23. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Volt tiz evig. Heti 5-6-szor futottam vele hajnalban. Aznap szofogadobb volt.


Neki soha nem tudsz parancsolni. Max ido kent megfogadja a tanacsaid. Semmitol es senkitol nem fel. Agressziven vedi a lakast. Meg a barataimat se engedte be,amikor nem voltam otthon,csak anyam vitte oda hozzam.

Megtanultam 1 masodperc alatt felmerni,h baratsag lesz a masik kutyaval vagy verekedes halalig. Kutyaviadalra mehetett volna.


Ha kotelidegeid vannak,akkor is keves. Naon imadtam,de soha tobbet nem akarok foxit.


Ha a futas a szenvedelyed es hoban ,esoben es minusz tiz fokban is viszed futni,akkor legyen foxid.


Mindig szigoruan kovetkezetes legyel vele.

2019. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Rettento okos: 2-szer mondtam es mutattam a parancsszot es mar megjehyezte. Idegen myelvu parancsokat is tanitottam neki. Kez es labjeleket.

Igazi kemenylelku kutya. Siman teli torokbol orditottam.Nem ilyedt meg semmitol. Jott oda szepen sok orditas utan. (Behivas nal odajovetelre mindig dicseret van,akarmilyen kesob jott oda.)


De sokszor felulirta a parancsaim,ha o esszerutlennek talalta es nem hajtotta vegre.


Amelyik kutyaval jol kijott,azzal eljatszott orakig(futas,birkozas). Az osszes kutyat egymas utan lefarasztotta. Egy izomcsomo volt. Jartunk be ruhaboltokba,meteraruba,csomagpontokba,parfumboltba. Megmondtam elotte neki,h nem ugralsz,nem nyulsz semmihez. Es nem nyult semmihez.

Vadasz ver van bennuk. Ha ejjel kimesz vhova,elment sprinteket futni km-eken at . A szemelyvedelem nala hatterbe szoru a kielegithetetlen km igenye es vadaszosztone miatt.


Vadaszatnal hasznaljak. (Persze betamitas utan) En nem jartam vele vadaszni.

2019. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

A sorrendisegi szabalyokat tartsd be verremenoen. Meg az etkezesednel legyen tavol toled min 2 meterre.


Nem a tanitas a lenyeg ,hanem a falkasorrend betartasa. Akkor automatikusan szotfogad. De nem elsoszora,hanem tobbedjwre. Vele kuzdened kell minden percben.

Mincs meg benne az a hidegveru fegyelem ,mint egy orzovedoben (amstaff,amsrikai bulldog, roti)


Ha nincs kotelideged,tarts inkabb egy rotit vagy amstaffot. Azok jobban vegrehajtjak (kizarolag) a gazda parancsait.

2019. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én foxim nagyon szófagadó, olyan, mintha a bajtársam lenne. Hűséges, kitartó és bátor. Egyetlen negatívuma, hogy retteg a vihartól, olyan szökik az udvaról amerre lát, a 2 méteres kerítést átviszi.
2020. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!