Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 6 hónapos csivim...fiú, fekete kis ördög... Imádom ő a mindenem! Reggeltől késő estig maga a kis angyal de este felé mint aki megkergult kanos, és olyan szinten harap, hogy az már elviselhetetlen!

Sokszor már vérzések a kezeim. Próbáltam már mindent az orrára koppintottam, az sem használt csak még jobban bevadult, el loktem, mondtam neki, hogy nem többször is az se, colas üveggel az orrára, az az egy amitől tart de ugatja megállás nélkül, de nem aludhatok egy csivivel és egy colas üveggel együtt minden éjszaka... Mit tudok ajánlani ami nálatok bevalt ha voltatok már hasonló helyzetben? Előre is nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!


2019. nov. 23. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatok kategóriában többre mennél.
2019. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kossz, nem is figyeltem
2019. nov. 23. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Le kellene erről tiltani! A letiltás azt jelenti, hogy eléred, hogy azonnal és végleg hagyja abba a viselkedést! Szóval nem csak próbálkozni kellene, hanem ténylegesen leállítani erről! De gondolom ha ez nem megy, rengeteg egyéb sem megy.


Emellett lehet, hogy jobban le kellene fárasztani!

2019. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!