Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hát problémás kutyának valami...

Hát problémás kutyának valami megoldás?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször fáj a kutyám háta. Már 2 éves kora óta lumbágós. Érdemes lenne elvinnem kutyafizio/hidroterápiára? Vagy valami más megoldást tudtok esetleg? Nagyon sajnálom szegénykémet:( elég egy rossz mozdulat és megfájdul a háta leül és remeg van hogy egynap többször is bár ez ritka.

2019. nov. 23. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos, aki kezeli, nem ajánlott a gyógyszer mellé plusz kezelést?
2019. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, mondta ha nagyon rossz akkor vigyem szurira de ne túl sűrűn mert nem túl jó ha sokszor kapja(szteroidos) ő ennyit tud tenni érte.Ezekről a terápiákról még nem kérdeztem.
2019. nov. 23. 22:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és gyógyszer nem kapot rá.
2019. nov. 23. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Másik orvost nem próbáltál? Én általában ha bajom van, de az orvos nem mond rá semmit, akkor megyek másikhoz. Szerintem nem csak embereknél válik be. :)
2019. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En szoktam maszirozni a kutyam hatat,derekat a gerince mellett. Az izomcsomok tudnak faj i. En is masziroztatom,nem kapkodom a gyogyszereket.


Szoval Kerdezo,remelem van kezed! :) Masszirozd meg a kutyad hatat.

Eloszor en se tudtam hogy,de belejottem.


Masik: kakukkfu teat veszek(omlesztett papirzacsis) es azt szorom a kajajara (nyerskoszton van) : izomlazito.

2019. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az orvos is ezt a meghatározást használta, hogy lumbágó?

Megröntgenezte?

Keress fizioterápiás helyet és ott segítenek , ha még más kezelésre is szüksége van a kutyának.

2019. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt használta és nem röngenezte. Eddig maximálisan megbíztam benne de akkor megnézetem más orvossal is. Köszönöm a javaslatokat kipróbálom őket:)
2019. nov. 24. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt a lumbágót nem tudom honnan szedtétek.


Ortopéd orvos, röntgen, és ha kell akkor műtét.

2019. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!