Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta tacskó kiskutyák?

SSll kérdése:

Fajtiszta tacskó kiskutyák?

Figyelt kérdés
Születtek tacskó kiskutyáink, viszont 3 kiskutyának a mellkasan van egy fehér csík, a másik kettőnek nincs. Ez majd idővel bebarnul?

#@barna #@kiskutya #@fehér #@csík #@fajtiszta
2019. nov. 25. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ne szaporíts!
2019. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyszeri eset, ez is véletlen, azt mondták hogy még nem lesz vemhes a lány kutyám, mégis az lett
2019. nov. 25. 18:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kutyának kutya, akkor fajtiszta. Fajtatiszta akkor lenne, ha törzskönyve szék a szülők. Nem "széria felszereltség" a fehér csík, ez színtiszta genetika, függ a szülőktől, nagyszülőktől... stb.
2019. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Hát a fjtastandardnak SEM felelnek így akkor meg, ők nyilván még csak nem is mennek el fajtajellegű keveréknek, csak sima keveréknek.


Mocskos szaporító vagy egyébként.


Azt megkérdezhetem, hogy hogy zajlott a szitu, mikor a "lány" kutyád vemhesült? Kik mondták, és mikor, hogy akkor még nem vemhesülhet?!

2019. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát persze... te nem tudtál utána nézni a vemhesülésnek, ahogy vigyázni sem tudtál a kutyádra. Se értelmed, se felelősség tudatod. Minek is van kutyád, ha ennyire alkalmatlan vagy a tartására? Ez egyébként mocskos szaporítás! És kizárólag a te hibád, hiába próbálod hárítani!


Amúgy mi lesz a kutyákkal? Keverékek senkinek sem kellenek! Gondolom nem fogsz rájuk sem felelősséget vállalni!

2019. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Vegyél vissza, köszönöm szépen :)

Menhelyről hoztam a lány kutyámat, akitől épp akkor választották le az akkori kiskutyáit, egyből orvoshoz akartam vinni, hogy ne legyen több kiskutyája de ott azt mondták, hogy még ne és nyugodjak meg, nem lesz vemhes a kutyám egy jó ideig, és mégis az lett. Én sem támogatom a szaporítást, szóval mielőtt ítélkeznél, kérdezz. Egy kérdést tettem fel, nem azt hogy bárki is osztja nekem az észt

2019. nov. 25. 21:34
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy keverék kutyák. De ha azok is lennének, és nem kellene egy gazdinak sem, mit gondolsz ki dobom őket az útra? Az egy dolog, hogy te ezt tennéd, de én nem. Ha egyszer az én kutyám kiskutyái akkor felelősséggel tartozom értük
2019. nov. 25. 21:36
 8/19 A kérdező kommentje:
Volt keverék kutyám is, és nem hiszem hogy bármelyik is kevesebb lenne egy fajtiszta kutyától.
2019. nov. 25. 21:37
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Mégis hogy lett nálad vemhes a kutya? Hogy sikerült ez? Mi az, hogy nem gondoltad, hogy ha befedezi egy kan (mert ugye enélkül igen nehéz a vemhesség, ennyit csak tanultál az iskolában), akkor nem lesz vemhes? És újra csak áll a kérdés, mit is fogsz csinálni a kiskutyákkal? Hiába próbálsz itt másokat beállítani, hogy mi biztos kidobnánk a kiskutyákat, csakhogy magadat megpróbáld kimosni! Itt te vagy a szaporító!
2019. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem fogok leallni veszekedni egy ismeretlennel. Van egy fiú kutyám, ha eddig nem esett volna le. Nem vagyok szaporító azbeg aldjon meg. Azt mondták nem lesznek kiskutyak, es en elhittem. Nem fogom kidobni oket, nyugodj meg, nem vagyok egy szívtelen dog
2019. nov. 25. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!