Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasmenése van a kutyának?...

Hasmenése van a kutyának? Komoly lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, így neten keresztül nem lehet megmondani, de hátha tudtok tanácsot adni addigis.


Van egy majdnem 7 hónapos kiskutyám és a napokban hát nem igazán normális a széklete. Cseppek,vizes hasmenés, olyan mintha nyálkás lenne. A közérzete viszont teljesen jó, játszik stb.

Komoly gond lehet?


Mindenképp visszük orvoshoz.



2019. nov. 26. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit vársz és most nem bántásból, de egyikőnk se orvos és még ha az lenne se tudnánk így látatlanban, hogy mi baja lehet. Majd az orvos megmondja.
2019. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Tápot váltottál nála ? Ha igen fokozatosan ? Új kaja bármi változott ?
2019. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem kevés az infó. Oltásai rendben vannak? Mivel eteted? Ha megy a hasa minimum 24 óra diéta kellene. Valami fertőzés lesz ,előfordulhat,hogy össze evett valamit.
2019. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oltásai teljesen rendben vannak. N&d száraztápot eszik, néha egy kis maradékot... Ja, és nem volt mostanában tápváltás.
2019. nov. 26. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen 5 hónaposan. Bélgyulladás, kapott rá gyógyszert, 1 hét alatt rendbejött. De azért vidd el orvoshoz, mert lehet más is.
2019. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maradékot nem kéne neki adni
2019. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!