Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újfundlandi tartás?

Újfundlandi tartás?

Figyelt kérdés

Hogy lehet megoldani Magyarországon?

Ugye igényli a rendszeres úszást is ezt nem tudom hogy lehetne, mert nagyon kutyastrand nincs.

Meg ugye hallani hogy főképp még kiskorában gyakran ellopják, de van hogy kifejlett példányt is(ne kérdezzétek hogy) :c


2019. nov. 28. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres úszást szerintem meg lehet oldani, pl mi kiszoktunk járni ismerősökhöz Délegyházára,Dunavarsányba, arra sok kisebb tó van. Bár nincs kimondottan kutyastrand, de szerintem senkit nem zavar, ha úszik egyet a kutya. Viszont nem mindegy, hogy melyikbe, mert horgásztavak is vannak.

Az meg hogy ellopják a gazda baja, odakell figyelni rá. Ha nem figyelnek rá nyílván ellopják. Pl én nem hagynám kint a kutyámat estére bármekkora legyen, pláne nem egy kölyköt. Ésszerű kialakítani hátul a kertben egy kutya méretének megfelelő helyet ahol akár eltöltheti az estét, vagy csqk simán a hátsó kertbe zárni. De én mindenképp bevinném estére a házba. Egyébként nem hiszem hogy egy akkora kutyát csak úgy ellopnának, hisz nem gondolom, hogy engedi magàt.

2019. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!